cherry-stone-cherry-nut-cherry-pit-massage-material-filler-for-pillow-and-toy-heat-and-coldVyšnių kauliukų pagalvėlė. Tai yra natūralus produktas, visiškai ekologiškas. Vyšnių kauliukai visai nekaltučiai, juose nėra nieko blogo, o pagalvėlės užvalkalas taip pat iš natūralių medžiagų, pavyzdžiui, medvilninis. Taigi vyšnių kauliukų pagalvėlė gali būti saugiai naudojama bet kokio amžiaus žmonėms. O panaudojimas yra dvejopas: šildantis arba šaldantis norimą kūno vietą priklausomai nuo situacijos, kurioje yra žmogus.

Kada reikalinga šilta vyšnių kauliukų pagalvėlė?

Čia vėlgi galimi mažiausiai du atvejai. Kaip žinote, mažiems vaikams neretai nudiegia pilvuką, o vaistų mažiems vaikams norisi duoti kuo mažiau, kad nenaudotų vaikas chemijos be reikalo. Tačiau yra nuo seno žinomas būdas tokio pobūdžio skausmui sumažinti ar net panaikinti. Tai – šiluma. Laikant skaudančią vietą šiltai išsiplečia kraujagyslės, atsipalaiduoja raumenys, todėl skausmas atlėgsta. Vyšnių kauliukų pagalvėlė bus šilta ilgą laiką po to, kai pašildysite ją mikrobangėje arba orkaitėje. Vos kelios minutės ir vyšnių kauliukų pagalvėlė jau šilta, o šiluma gali būti naudojama ilgai. Tai kur kas efektyviau nei šildoma vandens pūslė. Ekologiška vyšnių kauliukų pagalvėlė gali būti drasiai duodama ir mažiesiems, nes su ja nėra galimybės nudegti. Šiluma būna maloni, ne per didelė.

Kitas atvejis, kai reikalinga šiluma yr panašus į pastarąjį, bet jį patiria moterys per savo ciklą kas mėnesį. Kai kurioms moterims mėnesinės yra itin skausmingos ir jos vaistais neapsiriboja, nori pilvo sritį laikyti šiltai, kad spazmai palengvėtų iki kol ims veikti tabletė nuo skausmo. Vyšnių kauliukų pagalvėlė šiuo atveju yra veiksminga. Kadangi mikrobangėje ją pakanka pašildyti 1-2 minutes, tai tikrai šilumos efektas ateina greičiau nei vaistų poveikis. Greičiau numalšinusi savo fizinį skausmą moteris gali greičiau grįžti prie dienos darbų. Todėl vyšnių kauliukų pagalvėlė taupo moters laiką ir gerina savijautą vienu metu. O kada vyšnių kauliukų pagalvėlė reikalinga vyrams?

Kur naudojama šalta vyšnių kauliukų pagalvėlė? Vyrai retai kada garsiai pasisakys, kad prastai jaučiasi, tačiau tai nereiškia, kad jie nori ilgai kentėti skausmą. Jie gal nieko ir nesakys, „nepasigirs“, bet, jei namuose yra priemonių skausmui malšinti, jie jomis pasinaudos. Vyšnių kauliukų pagalvėlė čia turi ne menką vaidmenį, o netgi vieną pagrindinių. Kaip žinote, stiprioji lytis nevengia tokių darbų, kur legnvai galima susitrenti, susižeisti. Jie mėgsta riziką ir dirba tokius darbus, kur reikalinga fizinė jėga, todėl neretai susižeidžia. Kai žaisdos nėra, o tik sumušimas, patinimas, tada reikia tą kūno vietą šaldyti. Ledo gabaliukai dažnai baigiasi, nes juos naudojame gėrimams ir t. t., todėl jų prireikus ne visada jų randame šaldymo kameroje. O vyšnių kauliukų pagalvėlė yra daugkartinė ir ji šaldiklyje gali būti nors ir nuolatos, jei neužima ten reikalingos vietos. Palaikius vyšnių kauliukų pagalvėlę šaldiklyje apie 2 val. ją jau drąsiai galima dėlti ant sumuštos vietos. Skausmas netrukus atlėgs. Gerai yra tai, kad vyšnių kauliukų pagalvėlė šaltį išlaiko ilgiau nei vandens pūslė. Vanduo juk nuo žmogaus kūno temperatūros palyginus greitai sušyla, o ir kambario temperatūra tam daro įtaką. Tačiau sausų vyšnių kauliukų pagalvėlė šaltį išlaiko geriau, nes jie netirpsta. Vyrai jausisramūs žinodami, kad prireikus gali pagalvėlę išsiimti iš šaldiklio ir ja naudotis. Kai vyras pasirūpina savimi be moters pagalbos, jis jaučiasi vyriškas ir jo ego nenukenčia.

Įspėjimas būtų tik vienas: negalima vyšnių kauliukų pagalvėlės kaitinti keptuvėje, nes gali užsidegti.