Vandens čiužiniai – jūsų ramiam ir sveikam miegui

 

Ar kada nors miegojote ant vandens čiužinio? Tokie čiužiniai yra tvirti ir elastingi, nes gaminami iš kokybiško ir tvirto vinilo. Vandens čiužiniai su specialia banguota struktūra pasižymi dar didesniu elastingumu ir yra dar patogesni, nes geriau prisitaiko prie gulinčio žmogaus formos. Specialistai teigia, kad vandens čiužiniai yra labai naudingi. Miegodami ant jų geriau atsipalaiduojate ir pailsite. Tokie čiužiniai padeda nuraminti įvairius kūno skausmus. O, kaip žinia, ir pats vanduo pasižymi gydomosiomis savybėmis.

 

Vienas pagrindinių vandens čiužinių gamintojų uždavinių – sumažinti čiužinio banguotumą. Tuo tikslu yra panaudojami įvairūs metodai, kurie pastoviai tobulinami. Pavyzdžiui, į čiužinius gali būti dedamas specialus porolonas arba sintepono putų plokštės. Šiuo metu labai populiarūs tokie priedai kaip poroloniniai cilindrai, jų dėka išlaikomas bendras čiužinio kietumas. Atkreipkite dėmesį į tai, kad čiužinio bangavimo lygį geriausia išsirinkti individualiai.

 

Nuo čiužinyje esančio vandens kiekio labai priklauso vandens lovos funkcionalumas ir jūsų komfortas. O reikalingas vandens kiekis priklauso nuo pačios lovos dydžio, joje miegančio žmogaus svorio bei asmeninių poreikių. Jeigu čiužinyje vandens per mažai, gali pradėti skaudėti juosmenį, o jeigu per daug – galite pasitempti kaklo raumenis. Atminkite, kad net ir nedidelis vandens kiekio pokytis sąlygoja gulėjimo padėties pasikeitimą.

 

Tad įsigijus vandens lovą, geriausia, kad jūsų namuose ją surinktų profesionalai. Jiems tai užtruks apie porą valandų. Daugiausia laiko prireikia užpildyti lovą vandeniu, tai dar labai priklauso ir nuo jūsų vandentiekio spaudimo lygio.

 

Jeigu vandens čiužiniai kokybiški ir tinkamai prižiūrimi bei naudojami, jie gali tarnauti daugiau nei 15 metų. Dėl tam tikros lovos sudėties bei jos konstrukcijos čiužinyje esantis vanduo negenda. Vis dėlto jį reikėtų ir tinkamai prižiūrėti. Čiužinio vandenį reikia valyti specialiu kondicionieriumi ir tai daryti maždaug kas pusę metų. Po šios procedūros lovos paviršius bus elastingesnis. Čiužinio paviršių valykite su vinilo priežiūrai skirtomis priemonėmis. Apsauginiai čiužinio užvalkalai paprastai lengvai nuimami ir skalbiami, rekomenduojama, kad skalbimo temperatūra būtų ne aukštesnė kaip 60 laipsnių.