vaizdo registratoriaiAutomobilių vaizdo registratoriai tai yra prietaisai, kurie atlieka vaizdo medžiagos fiksavimą už jūsų automobilio ribų arba jo viduje.  Pagrindinė vaizdo registratoriaus  užduotis yra suteikti automobilio savininkui jo nekaltumo įrodymus, o tai vairuotoją apsaugos nuo  neaiškių situacijų avarinėse situacijose, viskas bus kur kas aiškiau  pareigūnams.  Juk tikrai gali nutikti tokia nemaloni situacija, kaip avarija ir kiek laiko tokioje situacijoje tenka sugaišti, kad išaiškintumėte kas yra kaltas, o kas ne?  Jūs iškvietėte  policininkus, draudėjus arba kitus ekspertus  ir kartais net tokiu atveju kaltininkas būna nustatytas neteisingai.  Tačiau taip tikrai nėra sąžininga. Kiek kartu jums teko susidurti su  nesąžiningais pareigūnais, kurie be reikalo stabdydavo jūs ir kitus kelių eismo dalyvius? Kiek laiko jie gaišdavo, kad patikrintu jūsų dokumentus?  Ir  nėra paslaptis, kad dažnai nutinka jog  pareigūnai vairuotojams nori priskirti  pažeidimus, kurių jie nepadarė, o svarbiausia, kad jums tenka kentėti šiurkštų elgesį.  Tokiose situacijose vaizdo registratoriai yra ne prabanga, o tikra būtinybė.  Jei jūs turite automobilį tokiu atveju  vaizdo registratoriai padės jums sutaupyti daug pinigų, laiko ir nervų, kadagį jūs visada galėsite įrodyti savo nekaltumą, o pareigūnai matydami, kad pas jus yra šis prietaisas nebus tokie priekabūs ir bus kur kas mandagesni.

 

Vaizdo registratorių pasirinkimas yra labai platus, jie net filmuoja Full HD vaizdą, tai yra geriausias vaizdo formatas, kuris egzistuoja šiais laikais.  Šie  vaizdo registratoriai filmuos medžiagą labai kokybiškai, užfiksuota medžiaga bus labai detali.  Tai yra ypatingai aktualu tiems žmonėms, kurie nori įsigyti vaizdo registratorius, kad galėtų palengvinti jūsų važiavimą esant sudėtingoms eismo sąlygoms. HD Car DVR vaizdo registratoriai filmuoja  1280*70p raiškos vaizdą, tai yra mažiau nei Full HD vaizdo registratoriai. Šis skirtumas nereiškia, kad šie registratoriai yra prastesni, jie net tursavo privalumus, kurie kompensuoja šį trūkumą. Šių vaizdo registratorių architektūra  dažniausiai yra labai nuostabi.  Tokie prietaisai neperkaista ir sulūžta jie pakankamai retai.  Be to, HD DVR vaizdo registratoriaus gabaritai yra tikras privalumas, kuris visada yra jiems naudingas, kadangi jie neužstoja vairuotojui regėjimo lauko.

Vaizdo registratoriai yra labai paprasti prietaisai ir jų kainos yra labai įvairios tai yra priimtinas pasirinkimas žmonėms, kurie negali įsigyti elitinio vaizdo registratoriaus.  Šie vaizdo registratoriai  labai dažnai yra dovanojami kokia nors proga.  Vaizdo registratoriai suteiks papildomą apsaugą jūsų  automobiliui. Taip pat šis prietaisas labai dažnai pasižymi filmavimu realiuoju laiku jūs galėsite matyti vaizdą tiesiogiai iš vaizdo registratoriaus ekrano.  Vaizdo registratorių gps modulis padės automobilio savininkui užfiksuoti važiavimo greitį ir koordinates.  Daugeliu atveju jūs  greitį galėsite pamatyti vaizdo registratoriaus ekrane, o koordinates jūs galėsite pamatyti tik per kompiuterį.  Jei jums yra reikalingas vaizdo registratorius apsilankykite internetinėje parduotuvėje pirkciau.lt ir jūs surasite sau tinkamiausią registratorių.  Įsigyti vaizdo registratorių dabar yra kur kas paprasčiau, kadangi jūs  tai galėsite padaryti net neišeidami iš namų, o tai yra didelis privalumas. Jums nereikės skubėti, jūs galėsite  lėtai išanalizuoti  visas vaizdo registratorių charakteristikas.  Vaizdo registratoriai galės  bus pristatyti į bet kurią  vietą ir nesvarbu kur jūs gyvenate.  Visiems vaizdo registratoriams yra suteikiama garantija taigi jei šis prietaisas bus nekokybiškas ir staiga jus nuvils vaizdo registratorius bus suremontuotas. Vaizdo registratoriai jūsų automobiliams galės suteikti daugiau saugumo, o jums  suteiks kur kas mažiau galvos skausmo. Dėl šių priežasčių tai yra labai naudingas prietaisas.