Komodos                  Komoda tai yra pakankamai aktualus ir populiarus  baldas, tai yra funkcionali saugojimo sistema, kur gali  būti saugoma patalynė, rūbai ir kiti daiktai. Šiuolaikiškos komodos tai yra puikus patrauklumo ir kompaktiškumo  derinys, todėl jos gali surasti vietą  praktiškai kiekvienuose namuose. Komodos  yra labai praktiškos, jos tiesiog neturi nereikalingos  erdvės,  viskas yra užimta  sistemomis, kuriose yra taip patogu išdėstyti įvairius daiktus.  Šio  daikto universalumas yra  požymis, kad  jos yra perkamos įvairiems  kambariams. Žinoma, dažniausiai  jos yra statomos miegamuosiuose, tačiau  be jokių abejonių komoda atras savo vietą vaikų kambaryje, svečių kambaryje arba net prieškambaryje.  Pakankamai populiarios yra kampinės komodos, kurios suteikia galimybę kambario kampus  paversti  labai naudingais.  Šiuolaikinių komodų  dizainas yra labai įvairus, galima  įsigyti  tradicines komodas su fasadais, dekoratyviniais  išraižymais, bei klasikiniu stiliumi, jie  gali būti  su šiuolaikiškomis konstrukcijomis, ryškių spalvų.  Jei komoda stovės  svečių kambaryje  tokiu  atveju ji turi  būti pasirenkama labai atsakingai. Juk būtent šioje patalpoje komoda  jūsų namams suteiks bendrą  stilių. Jei jūsų kambaryje vyrauja klasikinis stilius tokiu atveju jums  puikiai tiks komodos su apvaliais kraštais.  Šiuolaikiniame pasaulyje labai vertinamas patogumas.

Komodomis yra vadinamos neaukštos spintos su  ištraukiamais stalčiais.  Kai kurios komodos turi  lentynas  ir atveriamas  duris.  Jas panaudoti galima asmeninių daiktų susidėjimui, pavyzdžiui  jei jūs norite padėti patalynę.  Įprastai komoda yra sudaryta iš cokolio arba kojelių, stalviršio,  ištraukiama elementų ir furnitūros. Tačiau nežiūrint  į  pakankamai paprastą  struktūrą komodos  pasižymi labai didele įvairove.  Visų pirma, šiuolaikiškos  komodos tai yra standartinė konstrukcija, kuri turi tam tikrus gabaritus. Yra siūlomi įvairaus gylio, pločio, bei aukščio variantai.  Jos  yra  daug kompaktiškesnės nei spintos ir vizualiai kur kas mažiau užgriozdins jūsų kambarį.  Labai svarbi šiuolaikiškų komodų ypatybė yra funkcionalumas, tai gali  būti šiuolaikiški ir  klasikiniai modeliai.  Ištraukiami komodos  elementai, tai yra pagrindinis šio objekto  tobulumas. Be to, visos  pačios  svarbiausios  naujovės labai panašios į virtuvės baldus.  Pavyzdžiui, naujos sistemos padėjo visiškai atsisakyti rankenų. Be to,  dizaineriai siūlo  derinti  viename  modelyje įvairius  durų variantus. Medžiagų iš kurių šiais laikais gaminamos komodos tai yra  pasirinkimas, kuris  neturi jokių ribų.  Reprezentatyvūs klasikos gamintojai naudoja  brangias medienos rūšis, pavyzdžiui  vyšnią arba klevą.   Gaminant šiuolaikinius modelius gali būti naudojamos įvairios medžiagos, tai yra natūrali oda, akmuo, stiklas, taip pat spalvotas metalas. Pakankamai dažnai taip pat yra  naudojamos  tokios medžiagos kaip aliuminio lydiniai. Kai yra kalbama apie  sukurtus žinomų dizainerių baldus tokiu  atveju nėra jokių taisyklių. Apdailoje dažnai naudojamas lakas, ypatingai blizgus, kuris  suteikia daugiau apimties ir blizgesio, nei matinis.  Kaip galima  gauti tokį efektą visi gamintojai labai kruopščiai slepia.

Komodos šiais  laikais gali būti labai skirtingos,  jos gali pasižymėti  skirtingais dydžiais, formomis, bei  naudojamomis medžiagomis. Komodų kainos taip pat gali būti skirtingos. Pavyzdžiui,  siaura ir  aukšta komoda puikiai įsipaišys į jūsų  namo prieškambarį. Žema ir ištempta komoda sukurs  efektyvų horizontalumą   svečių kambaryje.  Vaikų kambaryje esanti komoda  vaiką išmokys tvarkos.  Net jei jūs turite kelis vaikus, o jūs turite tik vieną komodą, tačiau kiekvienas vaikas  turės vietą savo asmeniniams daiktams, tai yra  atskirą  dėžę.  Na o, jei komoda bus virtuvėje  tokiu atveju šis  baldas bus tiesiog nepakeičiamas.  Net jei jūsų virtuvėje yra pakankamai vietos kur galima pasidėti daiktus, tačiau  komoda  tikrai visada bus naudinga. Tuo labiau, kad ji užims ne daug  vietos.