tvorosTvoros visada išliks populiariomis, juk dažniausiai ir kiekvieno statinio statybos darbai prasideda nuo tvoros. Nesvarbu net, kad tvora galbūt bus tik laikina, tačiau svarbiausia, kad būtu tvora, kadangi tvora parodo kur yra jūsų teritorija, kokių valdų šeimininkas jūs esate. Tai yra tarsi tam tikra tradicija, juk tvoromis mes užtveriame viską. Tvoros užtveria ligoninių, mokyklų, įvairių įmonių, sandėlių teritorijas. Tačiau tikrai nėra blogai.

Tvoros užtikrina saugumą ir galimybę pasislėpti, tačiau labai svarbu, kad tvora būtu ne tik patikima, tačiau ir atrodytu patraukliai. Daugelis žmonių tvoras bando statyti savarankiškai, tačiau tikrai ne visada yra pakankamai laiko, žinių ir patirties, todėl ir egzistuoja tokios įmonės kaip mūsų. Mūsų siūlo paslaugų ir produkcijos asortimentas nuolat plečiasi. Darbuojasi kvalifikuoti specialistai.

Mes jums suteiksime šias paslaugas:

 • Suteikiame nemokamą konsultaciją ir nuvažiuojame į objektą atlikti visus būtinus išmatavimus;
 • Pristatome visas tvoros montavimui reikalingas medžiagas;
 • Parduodame medžiagas, kurios yra reikalingos tvoros montavimui;
 • Taip pat galime išmontuoti seną tvorą;
 • Sumontuojame naują tvorą per patį trumpiausią laiką;
 • Pagaminsime ir sumontuosime vartelius;
 • Visoms mūsų parduodamos prekėms yra suteikiama garantija.

Mūsų tvorų asortimentas yra platus, yra parduodamos:

 1. Segmentinės tvoros, kurios puikiai tinka ligoninių, mokyklų kitų viešų vietų teritorijų aptvėrimui, taip pat naudojant šias tvoras galima aptverti ir nuosavo namo teritoriją. Ši tvora yra puikus pasirinkimas tiems namų savininkams, kurie nori saugumo, tačiau taip pat nori grožėtis ir aplinkiniais vaizdais. Mūsų segmentinės tvoros yra gaminamos iš metalo, todėl jos puikiai ištvers net blogas oro sąlygas. Galėsite pasirinkti segmentinę tvorą net pagal individualų užsakymą. Segmentinės tvoros yra ilgaamžiškos, tvirtos ir žinoma joms nereikia skirti daug laiko priežiūrai;
 2. Tinklinės tvoros. Tai yra labai populiarus pasirinkimas, kadangi jos pasižymi žemomis kainomis ir turi nemažai privalumų, tokių kaip maža kaina, jas paprasta prižiūrėti, jos yra praktiškos;
 3. Strypelių tvoros;
 4. Laikinos tvoros, tai mobilios arba dar kitaip kilnojamos tvoros,tai geras sprendimas jei jums teritoriją reikia aptverti tik trumpam laikotarpiui. Su jų pagalba galite aptverti statybų arba sporto aikšteles.

Jūs norite , kad jūsų namo teritorija taptų saugesne? Viskas yra labai paprasta kreipkitės į mus ir jūs labai greitai sužinosite kas yra kokybiška ir tvirta tvora. Mes siūlome viską jūsų namų saugumui.