Sportininkams tenka dėmesį skirti ne tik treniruotėms, bet ir savo sportinei prangai bei avalynei. Teninisininkui tinkamo dydžio teniso bateliai labai svarbu, kad būtų patogu greitai judėti. Teniso bateliai turi būti tvirti, kad nesuplyštų nuo lakstymo, jie turi būti lengvi, kad būtų galima greitai bėgioti ir teniso bateliai turi patogūs, kad nepritrintų kojų. Dar vienas labai svarbus kritierijus sportinei avalynei yra tas, kad bateliai turi „kvėpuoti“. Jei kojos nuolatos šus bateliuose, tai yra prasti bateliai. Geri teniso bateliai utennis kedaižtikrina labai minimalų prakaitavimą. Žinoma, po treniruotės visada einama į dušą, tai jau tarsi sportininko ritualas. Švara būtina, bet vis tiek reikia tokios sportinės avalynės, kuri gebėtų prisitaikyti prie skirtingų oro sąlygų. Vasarą tenisą žaidžiame lauko teniso kortuose ir tik pasirodžius šaletesniam orui treniruotės perkeliamos po stogu. Lietuvos tenisininkai gal ir neturi daug gerų tenisų kortų, kuriuose galima treniruotis, bet tikrai turi visas galimybes įsigyti gerą sportinę avalynę. Taip yra todėl, kad šiais laikais jau niekas nebetrukdo pirkti iš užsienio parduotuvių internetu, jei nepatinka vietiniai gaminiai arba jei vietinė produkcija per brangi. Teniso bateliai, kaip ir kita specializuota avalynė yra ne pigi. Tik svarbu įsitikinti, kad pirkdami brangesnę prekę mokėtumėte už kokybę, o ne gamintojo vardą. Jei tas prekinis vardas garantuoja kokybę, tai tada jokių bėdų, galima pirkti.

Įdomu, ar sportininkams yra svarbus jų aprangos stilius ir tai, kaip atrodo jų sportiniai bateliai? Kažin kiek varžybų atlaiko vieni teniso bateliai? Jei turėtume progą paimti interviu iš žymaus tenisininko, tai būtinai to jo paklaustume. O šiaip mūsų nuomonė yra ta, kad sportinė avalynė turi būti perkama tik sportinių reikmenų parduotuvėse. Specializuotos parduotuvės paprastai pasiūlo kokybiškesnes prekes nei tos „universalios“ parduotuvės, kuriose galima rasti visko.

Kaip manote, ar sportininkai „medžioja“ akcijas, kurių metu teniso bateliai kainuoja mažiau? Žinoma, tikėtis nusipirkti batelius už savikainą neverta tikėtis, bet tikrai yra tikimybė rasti kokią nors specializuotą avalynės parduotuvę, kur vienai ar kitai batelių porai taikoma nuolaida. Juk prieš šventes, t. y., jau dabar, pats geriausias metas ieškoti geriausių pasiūlymų parduotuvėse. O apsipirkimas prieššventiniu laikotarpiu daug malonesnis internetinėse parduotuvėse nei vaikštant po parduotuves, kadangi parduotuvėse tos žmonių spūstys, ilgos eilės prie kasų tikrai neteikia malonių emocijų. O apsipirkimas internetu yra patogus, kadangi dovanas pirkus internete galima jas atsiimti pašto skyriuje (tada dovanos gavėjas, net gyvendamas su jumis neįtars, kad kažką pirkote), su pristatymu į namus (bet taip yra rizika, kad kurjeriui duris atidarys dovanos gavėas ir puls klausinėti, kas čia per siuntinys. Neliks staigmenos). Pasirinkti norimą apmokėjimo būdą perkant internetu, visai nesudėtinga. Neabejojame, kad jei jūs esate teniso gerbėjas ir tenisą ne tik stebite, bet ir patys žaidžiate, jūsų virtualiame pirkinių krepšelyje jau tikrai yra gulėję nauji teniso bateliai. Kad ir kokius batelius pirktumėte, tikrai anksčiau ar vėliau jie susidėvi ir reikia pirktis naujus. Teniso bateliai gali būti perkami tiek sau, tiek ir kaip dovana, tk reikia žinoti žmogaus batų išmerą. Ne bet kokių batų, o būtent teniso batų dydį. Juk žieminės avalynės ir teniso batelių dydis tikrai skirsis… tad būkite atidūs ir pirkdami batelius būtinai pasidomėkite ar yra siūloma prekių grąžinimo paslauga, jei netiks batų dydis ar pan. Vis dėlto, nupirkti batus ne savo kojoms gana sudėtingas uždavinys.