IKEA BaldaiBiuro baldai yra patys svarbiausi baldai kiekviename biure, nes tik nuo jų priklauso tinkamas darbo produktyvumas. Tačiau pastaruoju metu, kai padaugėjo galimybių dirbti namuose – atsiranda poreikis įsirengti darbo kabinetus ir ten.

Ikea – čia Jūs galite rasti visus reikiamus baldus ir kitus darbo aksesuarus, kurie yra reikalingi darbo kabinetui (stalus, biuro kėdes, spinteles, lentynas, dėžes, krepšius, popieriaus ar diskų laikymo vietas, laidų tvarkymo priemones, šviestuvus ir kita). Ikea baldai gali pasiūlyti netradicinius sprendimus ne tik prabangiam miesto biurui, bet ir kiekvienų mūsų namams. Ikea baldai padės įkurti darbo kambarį, kad jame būtų kūrybinga ir įkvepianti aplinka.

Labiausiai dėmesį atkreipti reikėtų į stilingas detales, į visus funkcinius ir dekoratyvinius elementus. Visi dizaino sprendimai turėtų būti priimami stilingai. Galite pasisamdyti dizainerį arba patys bandyti sukurti teigiamus sprendimus darbo vietoje. Pavyzdžiui, pritaikykite netoliese įvairias lentynėles, išsirinkite labai patogią darbo kėdę, pasistatykite gėlių, nes jos filtruoja ne tik orą, bet ir Jūsų mintis, kai prireikia atsikvėpti ir pasisemti minčių. Nesvarbu, ar darbo kambarys bus dideliame biure, ar mažame Jūsų namų kambarėlyje – esmė turi išlikti tokia pati.

Jei Jūs gyvenate mažame bute ir vietos darbo kambariui nėra, galite išnaudoti tam tikras nišas kituose kambariuose. Pavyzdžiui, nišą prieškambaryje arba papildomai pastatytą staląviename iš didesnių kambarių. Jei vietos mažai ir nėra kur pasistatyti lentynėlių, gera išeitis yra specialūs krepšiai ir dėžės dokumentų laikymui. Tinkamas ir organizuotas visų dokumentų sutalpinamas yra labai svarbi kiekvieno darbo dalis. Juk tikrai nesinorėtų darbo metu, kai jo ir taip netrūksta, greitai nerasti sau svarbių dokumentų. Mažas darbo kambariukas nereikalauja daug vietos, tačiau reikalauja nemažai kūrybiškumo.

Kai savo darbo vietą yra įmanoma įsirengti tik kažkurio kito kambario dalyje, esminis darbas yra kuo geriau darbo erdvę suderinti su kitu kambariu. Darbo vieta turėtų tarsi įsilieti į bendrą foną. Jei dirbti sėdimą darbą namuose Jums teks nemažą dienos dalį – svarbiausia, vis dėlto, yra pasirūpinti rašomojo stalo funkcionalumu bei biuro kėdės patogumu.

Tačiau, jei erdvė darbo kambariui Jūsų namuose sukurti yra neribojama, galite įgyvendinti net ir pačias keisčiausias ir netikėčiausias idėjas.

Galite pasirinkti kreminės spalvos baldus – jie atspindės natūralią šviesą. Šviesi aplinka yra raminanti, todėl, Jei Jūsų darbas yra įtemptas, ar pats esate nemažai streso patiriantis asmuo – geriau yra rinktis šviesias spalvas visame kabinete. Jei darbo vietoje norite jausti daugiau jaukumo – yra verta pasistatyti porą nedidelių foteliukų.