Spausdintuvo kasečių pildymas

Spausdintuvas – tai yra puiki priemonė internete rastą medžiagą, ar pažių kurtą medžiagą atsispausdinti pagal savo poreikius. Tam, kad spausdintuvas veiktų, žinoma, reikalingi dažai, kad kasetėse būtų dažų, reikialingas kasečių pildymas. Loginė veiksmų grandinė yra paprasta ir lengvai suprantama. O dabar apie tai, ką galima spausdinti…

Kai kasečių pildymas jau atliktas, esame pasiruošę dabrbams! Pirmiausia, jei nejaučiame įkvėpimo lazeziniu kaseciu pildymaskūrybiniui darbui, turime susikurti reikiamą nuotaiką. Geriausiai tam tinka muzika. Viena daina gali prikelti tūkstančius prisiminimų, kuriuose yra tuo metu mums reikalinga nuotaika. Visi žmonės turi tokių dainų. Kai nuotaiką jau turime, sekantis žingsnis yra pavyzdžių peržiūra. Ji reikalinga dėl idėjų generavimo. Tarkime, ketiname tuntui žmonių sukurti sveikinimus artėjančių švenčių proga (Kalėdų, Naujųjų Metų). Tradicinius sveikinimus siųsti neįdomu ir nieko kūrybiško. Norisi ko nors originalaus. Įdomesniam variantui reikėtų spausdinti ne ant balto popieriaus, o ant spalvoto. Taip tekstas iš karto atrodys smagiau, be to, nereikės tiek daug dažų iš spausdintuvo naudoti. Vadinasi, kasečių pildymas bus kiek atitolintas ir tai yra puiku! Eilėraštį rašyti patariame tik tuo atveju, jei jis kurtas jūsų pačių ir tik jei esate geras poetas, nebūtinai profesionalus, bet geras, kad nepasidarytumėte sau gėdos, jei jūsų poezija skamba kaip keturmečio… taigi, jei nemokate eiliuoti, kurkite sveikinimą, kuris nesirimuoja. Banalu, bet savita yra parašyti palinkėjimą remiantis žmogaus vardo raidėmis. Parašykite vertikaliai žmogaus vardą, kuriam sveikinimas bus skirtas. Kiekviena vardo rade turi prasidėti naujas sakinys. Pavyzdžiui, jei sveikinsite Simoną:

S-ėkmės profesiniame gyvenime;

I-mlumo visoms naujovėms, kurios belsis į tavo duris;

M-eilės, tiek daug, kiek tik telpa širdyje;

O-riginalumo, kai reikės priimti sunkius sprendimus;

N-aivumo, kad būtų lengviau tikėti, jog dar yra gerų žmonių ir stebuklų aplink tave;

A-tradimų kelionėse, nes žinau, kaip tau smagu, kai randi kokią įdomią, jaukią, tiesiog kitokią vietą, puikiai tinkančią meninei fotografijai.

Paprastų ir šiltų sveikinimų parašyti galite daug geresnių nei pavyzdyje. Rašyti reikia taip, kad būtų matyti, jog tą žmogų gerai pažįstate. Tai turi būti kažkas individualaus, ką tik jūs, būdamas to žmogaus draugu, žinote, o svetimas nežinos. Tai turėtų būti ne universlaus sveikinimas, kurį svetimas galėtų nukopijuoti ir įteikti kitam žmogui. Tai turėtų būti originalios idėjos, tinkančios tik sveikinimo gavėjui. Tada žmogus tikrai įvertins sveikinimą, nusišypsos ir padovanos apkabinimą. O su draugais juk taip gera apsikabinti. Apsikabinimas tikrai daug malonesnis momentas nei spausdintuvo kasečių pildymas po visų kūrybinių darbų. Nepamirškite improvizuotos kūrybos dirbtuvėles po darbų susitvarkyti. Sveikinimus siųskite nesistengdami, kad jie adresatus pasiektų per šventes. Originaliau išankstinius sveikinimus nusiųsti kokį lapkritį, kadangi per pačias šventes draugai nutuokia, kad gaus sveikinimų, o jūs išnaudokite netikėtumo faktorių ir nustebinkite juos anksčiau. Sveikinimus smagiau gauti tada, kai jų nesitiki, nes staigmenos žavi ir įsimena kur kas labiau. Dovanoti reikia ne dovanas, o šypsenas, šiltus jausmus, nes tai yra milijoną kartų vertingiau, tai stiprina draugystes. Parodykite artimiesiems, kad juos gerai pažįstate. Kalėdos ir Naujieji Metai jau ne už kalnų, tad galite sveikinimus pradėti kurti jau dabar, jei turite daug draugų. Originalių sveikinimų kūrimas smagus užsiėmimas, tačiau tikrai užimantis nemažai laiko ir pareikalausiantis energijos. Jei kasečių pildymas nedarytas, tai padarykite jį, jei neturite priemonių sveikinimams, įsigykite arba naudokite kūrybiškai tai, ką turite namuose.