Stiklinės pertvaros smarkiai populiarėja visame pasaulyje. Seniau jos buvo naudojamos pagrinde tik biuruose, tačiau dabar stiklinės pertvaros yra pastebimos ir kai kuriuose nuosavuose namuose. Stiklinės pertvaros namams vienu metu suteikia ir jaukumo ir grožio, bei prisideda prie stiklo pertvarosmodernumo stiliaus. Šiuolaikinis interjero stilius yra tiesiog neįsivaizduojamos be stiklo. Jo galiam išvysto kone visur, tačiau geriausia yra tai, jog stiklas puikiai tinka ir prie tradicinio stiliaus namuose. Jis tarsi įneša šiokios tokios modernios gaivos į tradicinio stiliaus pastatą. Na, o kalbant apie įvairius biurus, tai yra savaime aiškių priežasčių, kodėl stiklinės pertvaros yra tokios populiarios. Žinoma, kai kuriuose biuruose jos yra visiškai nestatomos, tačiau kitur – jos kaip tik suteikia tam tikrų privalumų. Žinoma, tokie ir kiti dalykai daugiausiai priklauso nuo to, kur yra biuras, kokią veiklą jis vykdo, kuo užsiima. Taip pat dar priklauso ir nuo viršininkų skonio, bei tam tikrų norų, tačiau apie tai kiek vėliau, pirmiausia pakalbėkime šiek tiek plačiau, kokius privalumus gali suteikti stiklinės pertvaros biurams.

Dėl to, kokią naudą, ar nenaudą stiklinės pertvaros gali suteikti namams, ar pastatams buvo kalbama jau nuo labai senai. Į tokį faktą yra žiūrima ir iš darbdavio ir iš darbuotojų perspektyvos. Diskusijų metu buvo atsižvelgiama ir į tam tikrus psichologinius dalykus ir į dizaino subtilybes. Kaip pavyzdį galime paminėti, jog kai kurie vadovai mano, kad didžiausią darbuotojų efektyvumą galima pasiekti tik atskiriant juos pilnai (tai yra susodinti atskiruose kabinetuose), kitiems kaip tik atrodo, kad jie turi būti daugiau komandoje  ir dirbti atviriau. Žinoma, tai juk priklauso nuo to, kokio pobūdžio yra darbas. Galbūt vienoje srityje reikia daugiau ramybės ir susikaupimo, o galbūt kitur – kaip tik daug daug komandinės dvasios ir gerų bei rezultatyvių verslo sprendimų. Stiklinės pertvaros – tai toks tarsi tarpinis variantas, kadangi darbuotojai yra atskirti, tačiau matomi. Kartais bendras darbas gali juk ir blaškyti, bei trukdyti. Štai kai kurie vadovai teigia, kad tik sveika ir interaktyvi atmosfera darbe yra pats didžiausias verslo našumo raktas.

Privalumai, kuriuos suteikia stiklinės pertvaros:

  1. Profesionali išvaizda bet kokiam biurui. Tai gali padaryti poveikį kiekvienam potencialiam klientui, jeigu tik tokie pas Jus biure lankosi.
  2. Šiandieninėje rinkoje yra įvairių rūšių stiklinių pertvarų, kurios tinka kiekvienam biurui, tad Jūsų dizaino skonis tikrai neliks, kaip sakoma, atstumtas.
  3. Stiklo pertvaros suteikia gerą matomumą. Taip pat galima jas nustatyti taip, kad į patalpas nebūtų blokuojama natūrali šviesa. Taip dar ir sutaupysite energijos.
  4. 4. Nedidelė kaina. Dalijant patalpas ir pertveriant jas stiklu, o ne statant sienas yra daug pigesnis variantas.
  5. Stiklo pertvaros suteikia gerą skaidrumą, vizualiai padidina erdvę ir visiškai izoliuoja garsą.
  6. Daug kas džiaugiasi stiklinėmis pertvaromis, kadangi į patalpas patenka daugiau natūralios dienos šviesos. Tai leidžia mažiau naudoti elektros energijos. Pažvelgus į biuro metines finansines išlaidas, tikrai galima pastebėti, kiek daug pinigų pavyksta sutaupyti tokiu būdu. Beje, tai daro teigiamą poveikį ir gamtai.
  7. Daugelis viršininkų taip pat pastebėjo, kad pertvaros iš stiklo labai stipriai padidino visų darbuotojų produktyvumą. Darbo jėga įmonėse pakilo kaip mat. Darbuotojams tai padeda greičiau atlikti reikiamus darbus, taigi tai yra ir abipusė nauda. Taip yra taupomi įmonės ištekliai ir darbuotojo laikas.