Stacionarūs ar nešiojami kompiuteriai?

 

Įsivaizduokite savo kasdienybę be kompiuterio… Sunku? Reiškia esate vienas iš tų asmenų, kuriam kompiuteris gyvenime yra labai svarbus ir vos tik vienas sugenda – skubai ieškoma kito, kad netektų nei valandos praleisti be prietaiso, kuris mums atveria plačius kelius. Kompiuteriai – tai ne tik malonus laiko leidimas. Tai mokslas, žinios, bendravimas ir galimybės. Pagal kiekvieno žmogaus poreikius reikia ieškoti ir atitinkamo kompiuterio.

Vertinant stacionarius ir nešiojamus kompiuterius ir svarstant, kuris Jums tinka labiausiai – siūlome atsižvelgti į kelis kriterijus ir pasirinkti teisingai.

GALINGUMAS. Stacionarūs kompiuteriai vienareikšmiškai kur kas galingesni, tad jeigu prietaisas Jums yra reikalingas tam tikriems sudėtingiems procesams atlikti, tokiu atveju ieškoti įrangos ne pagal mobilumą, tačiau jo efektyvumą.

PATOGUMAS. Žinoma, kad nešiojami kompiuteriai yra patogesnis pasirinkimas, kadangi juos labai patogiai galima transportuoti iš vienos vietos į kitą. Jeigu Jūsų darbas yra su kompiuteriu – tuomet bus labai patogu jį pernešti iš vienos vietos į kitą.

EKRANAS. Asmenims, kuri dirba su kompiuteriu, rekomenduojamas kuo didesnis ekranas, kadangi taip akys mažiau ges. Žinoma, kad didesnis ekranas yra stacionaraus kompiuterio. Taigi ir sėdėjimas prie jo ilgas valandas nebus toks kenksmingas.

ATMINTIS. Stacionarus kompiuteris yra ne tik galingesnis, tačiau ir jo atmintis yra net kelis kartus talpesnė. Taigi, jeigu įranga reikalinga darbui ir kiekvieną dieną talpinate labai didelius kiekius informacijos, tokiu atveju, stacionarus Jums tiks kur kas labiau.

POREIKIAI. Galiausiai, paskutinis ir bene pats svarbiausias aspektas yra poreikiai į kuriuos reikia atkreipti dėmesį. Jeigu asmuo daug vaikšto ir jam prietaisas yra reikalingas, tokiu atveju koks skirtumas, koks jo galingumas. Juk svarbiausia, kad būtų galima nešti iš vienos vietos į kitą.

***

Kompiuteriai gali tiek palengvinti gyvenimą, tiek jį apsunkinti, jeigu savo prietaisu nepasirūpinsite. Jeigu norite greičiau ir paprasčiau atrasti įrangą, kuri Jums tinka – tokiu atveju konsultacija su asmeniu, kuris prekiauja kompiuteriais – bus neįkainojama.