sodybos-nuomaKas gali būti geriau nei poilsis užmiestyje? Tik gerai organizuotas poilsis užmiestyje. Žinoma, idealus variantas yra jei jūs turite savo sodybą, vilą ar kitą nekilnojamąjį turtą, kuriame jūs galėsite pailsėti ir puikiai praleisti laiką, tačiau ką gi daryti jei tokio nekilnojamojo turto jūs neturite? Tokiu atveju jums gali būti naudinga sodybos nuoma. Jums teliks tik nutarti kokią sodybą jums reikia pasirinkti.

Tačiau mūsų sodyba gali ateiti jums į pagalbą ir padėti tinkamai suorganizuoti šventę. Sodybos nuoma jums suteiks galimybę nevažiuoti tol nuo miesto ir savo namų jūs galėsite nesukdami sau galvos atvykti namo. Mūsų sodyba jums siūlo puikų poilsį šeimoms ir įvairiausioms kompanijoms, kurios myli ir vertina gamtą. Ši poilsiavietė skleidžia ypatingą energiją, kadangi ji yra ant ežero kranto ir tik 10 m nuo ežero kranto. Ir jūs galėsite džiaugtis nepakartojamo grožio ežero kraštovaizdžiu ir kvėpuosite grynu oru. Šią vietą galima pavadinti puikia poilsiui skirta vieta.

Šios sodybos nuoma tai gali būti tikrai puikus pasirinkimas, jei jūs norite švęsti bet kokią šventę nesvarbu ar tai jūsų ar jūsų artimųjų gimtadienis, o galbūt jūs ketina švęsti vestuves, tai puiki vieta, kurioje galima surengti pačius įvairiausius pokylius. Sodyboje yra net aštuoni rąstiniai namai, kurie turi visą reikalingą modernią vidaus įrangą ir kitus patogumus. Pokylių salė gali talpinti apie 65 žmones, o tai tikrai yra nemažai. Jei jūs sodybą išsinuomosite pas mus mes jums suteiksime nakvynę ir paruošime visapusį aptarnavimą. Jūs galėsite puikiai praliesti laiką gamtoje ir ramioje aplinkoje kur jums netrukdys jokie buitiniai rūpesčiai.

Sodybos nuoma suteiks galimybę ilsėtis tiek vienišiems, tiek ir įsimylėjusiems žmonėms, jaukioje aplinkoje jūs galėsite džiaugtis visais teikiamais mūsų sodybos malonumais, tai yra japoniška pirtimi, pasivažinėjimai kvadrociklais ir karieta, taip pat jūs visada galėsite pasinaudoti galimybę ir pažvejoti. Žiemą galėsite pasivažinėti net žirgo traukiamomis rogėmis. Taip pat galėsite apsilankyti kitose aplink esančiose gražiose vietovėse. Ilsėdamiesi mūsų sodyboje jūs galėsite pasirinkti pramogas pagal savo pageidavimus ir tai jūsų tikrai nenuvils.