vartu automatikaNutarėte, kad jums yra reikalingi kiemo vartai? Mes jums siūlome du kiemo vartų variantus, tai yra stumdomus(konsolinius) ir klasikinius vartus.šie vartai skiriasi savo atidarymo ir užsidarymo būdu.stumdomi vartai yra atidaromi tolyn link vidinės vartų pusės. Vartai yra gaminami iš aliuminio profilių ir turi platų dizaino pasirinkimą.

 

Mūsų parduodami kiemo vartai yra sukurti atsižvelgiant į jų naudojimo sąlygas, todėl jų nepaveiks kenksmingos oro sąlygos, o tai jiems suteiks galimybę ne tik ilgai išsaugoti savo estetinę išvaizdą, tačiau ir kiemo vartai jums tarnaus ilgai,. Vartai galės be jokių kliūčių ir pertraukų veikti bet kuriomis oro sąlygomis. Kiemo vartai atitinka visus Europos kokybės reikalavimus. Šie kiemo vartai naudingai pabrėš jūsų namų ir jūsų individualumą, užtikrins jūsų namų saugumą ir patogumą.

Taip pat vienas iš faktorių, kuris vartus padarys patogiais, tai yra vartų automatika,kuri jums suteiks galimybę atidaryti ir uždaryti vartus su valdymo pultelio pagalba. Ir atidarysite savo vartus net neišlipdami iš automobilio. Vartų automatika gali būti naudojama tiek gyvenamuose namuose, tiek ir pramoninės paskirties teritorijose. Jūs galėsite įsigyti tiek dvivėrių vartų automatiką tiek ir garažo vartų automatiką. Tai yra vienas iš svarbiausių dalykų apie, kuriuos reikėtų susimąstyti jei jūs montuojate kiemo vartus. Juk būtent vartų automatika galės jūsų gyvenimą padaryti paprastesniu, jums nereik kiekvieną dieną atlikti tų pačių veiksmų ir žinoma nereikės kiekvieną kartą norint atidaryti vartus išlipti iš savo automobilio. Be to, vartų automatika taip pat atlieka apsauginę funkciją, kadangi apsaugo jūsų teritoriją nuo įsilaužimo. Pagrindinė priežastis kodėl vartų automatika yra tokia populiari, tai šios konstrukcijos paprastumas, jų prieinamumas ir platus asortimento pasirinkimas.

Vartų automatika gali būti naudojama esant bet kokiam vartų aukščiui. Tačiau įsigydami vartų automatiką būtinai įvertinkite koks yra jūsų varčių plotis ir svoris. Į kokią pusę bus atidaromi jūsų vartai ir kaip dažnai bus naudojami jūsų vartai. Taip pat atkreipkite dėmesį į tai kokia yra vartų automatikos apsaugos klasė, tai yra pakankamai svarbu, jei jums yra svarbi ir jūsų namų apsauga. Vartų automatika, tai yra šiuolaikiškas sprendimas, kuris padės valdyti jūsų vartų konstrukciją.