Vokietija nuo Lietuvos palyginti ne taip ir toli. Abi šios šalys priklauso tai pačiai Europos Sąjungai ir todėl nemažai bendradarbiauja. Ryšius palaiko tiek abiejų šalių verslininkai, tiek ir fiziniai asmenys, todėl siuntos iš Vokietijos neretai keliaują į mūsų gimtąją šalį Lietuvą. Siuntų gabenimas yra daromas reguliariai ir suplanuojamas taip, kad klientai savo siuntas gautų sutartu siuntoslaiku. Siuntos iš Vokietijos gabenamos mikroautobusai bei dar didesnėmis transporto priemonėmis, jei yra poreikis. Tačiau dažniausiai pakanka mikroautobusų, nes transportavimo paslaugas teikianti įmonė jų turi užtektinai, o sunkiasvorių, nestandartinių krovinių įmonė negabena. Kai samdomi siuntų vežėjai, primiausia reikia išsiaiškinti:

  • Kokiose šalyse įmonė teikia paslaugas;
  • Ar įmonė teikia būtent tokias paslaugas, kokių ieškote;
  • Per kiek laiko įmonė pristato siuntas;
  • Ar įmonė sutvarko reikalingus dokumentus, kad siontos muitinėje neužstrigtų;
  • Ar užsakovas siuntinį turi supakuoti pats
  • ir kt.

Kaip matote, svarbių klausimų yra daug ir tik žinant visus atsakymus galima sau garantuoti, kad kreipiausi į kompetetingą įmonę, galinčią man padėti. Pasitikėjimas tarp įmonės ir jos kliento visada reikšmingas, nes jam neesant klientas gali pasrinkti ir konkurentus, kurie taip pat siūlo siuntų pervežimus. Siuntos iš Vokietijos keliauja tikrai ne vienos įmonės dėka, nes verslininkų yra daug visose šalyse, Vokietija ir Lietuva ne išimtis. Siuntos iš Vokietijos į Lietuvą gabena tiek vokiečių kompanijos, tiek lietuvių. Klientui paliekama pasirinkimo teisė iš kurios šalies samdytis paslaugos tiekėją. Tik reikalas tas, kad abiejų šalių atstovai siūlo tos pačios kokybės paslaugas, tačiau tikrai ne tomis pačiomis kainomis. Vokiečių siūlomos kainos yra pritaikytos Vokietijos rinkai, tad logiška, kad lietuviui naudingiau kreiptis į lietuvišką įmonę, kur kainos yra prieinamesnės. Siuntos iš Vokietijos keliauja į Lietuvą įvairiais kanalais, bet tik lietuvis supranta kaip aptarnauti lietuvį, kadangi vyrauja tas pats mentalitetas, ta pati kultūra, tie patys verslo santykių ypatumai ir nereikia derintis prie kitos valstybės kultūros. Taip yra žymiai paprasčiau be jokių vertėjų iššaiškinti paslaugos tiekėjui, kur siuntinys turi būti nugabentas. Žinoma, ant siuntinio turi būti ir siuntos gavėjo adresas, kuo tikslesnis, tuo geriau, kad siuntos iš Vokietijos neturėtų galimybės pasiklysti ir neturėtų būti grąžintos atgal siuntėjui. Tačiau nesėkmingo pristaymo atvejų beveik nebūna, kadangi kurjeriai dirba profesionaliai ir turi visus reikiamus kontaktus ir iš siuntėjo, ir iš gavėjo.

Siuntos iš Vokietijos gabenamos tada, kai gabenimui yra visiškai pasiruošta. Tai reiškia, kad yra įsitikinta transporto priemonės technine būkle, yra 100 % tikimybė, kad vairuotojas yra blaivas ir toks bus visos kelionės metu, ir tai reiškia, kad visos siuntos tinkamai sukrautos į mikroautobusą bei jame pritvirtintos, kad siuntos kelionės metu nepatirtų jokių sukrėtimų, neatsirastų defektų. Kurjeris turi 100 % atsakomybę, kad vežamam turiniui nieko blogo neatsitiks. Jausdaas tą atsakomybę ant savo pečių jis niekada nekels pavojaus vežamiems siuntiniams. Siuntos iš Vokietijos įmonių užsakymu arba fizinių asmenų užsakymu turi būti nuvežtos kokybiškai, nes į tai sudėtos visos viltys, kad gavėjas nepatirs nusivylimo, kai siuntą išpakuos. Kai vežamos siuntos iš Vokietijos, jos niekada nesupainiojamos. Dar nėra buvę tokio aplaidumo, kad vieno siuntėjo siunta nukeliautų kitam gavėjui nei turėjo. Aplaidumo nebuvo, nes visada reikalaujama tikslių kontaktinių duomenų, kurie turi būti ir ant pačios siuntos, o ne tik dokumentuose.