siuntos į norvegijąGalbūt klausiate savęs ar kitų, kaip siuntos į Norvegiją keliauja? Jei taip, neskubėkite tų savo krvonių vežti patys, saugiau tai daryti yra per kompaniją. Taip teigiame dėl vieno pagrindinių faktų. Veždami daiktus patys mes savo daiktų nedraudžiame, o įmonės siuntas apdraudžia. Taigi, vienu atveju krovinys, patyręs defektus yra apsaugotas, o kitu – ne. Iš karto tampa akivaizdu, kad siuntos į Norvegiją per kompanijas važiuoja saugiau. Be to, vyrauja toks dalykas, kad svetimas daikas yra saugomas labiau, mat ant pečių krenta atsakomybė. Kai siuntą vežame patys, galvojame, kad nieko tokio, jei kas nors ir atsitiks, vis tiek krovinys yra mano ir niekam už jį atsiskaityti nereiks. Šis skirtumas taip yra vienas esminių momentų.

Naivu galvoti, kad siuntos į Norvegiją keliauja tik prieš šventes. Jos verslo tikslais, t. y. ir komerciniais tikslais, keliauja kiekvieną savaitę. Paklausą turinčios siuntos į Norvegiją keliauja į įvairius fabrikus, prekybos tinklus ir kitos paskirties įmones. Verslo sektorius tarp Lietuvos ir Norvegijos yra pakankamai sklandus. Jei verslas su Norvegija nepasiteisintų, tai siuntų tarnybos neturėtų užsakymų. Taip išeina, kad verslas verslą „maitina“, nes vien iš fizinių asmenų užsakymų siuntų tarnybos neišgyventų. Viskas yra susiję vienaip ar kitaip, todėl ir sakoma, kad viskam yra priežastis ir niekas nenutinka šiaip sau. Jei esi įžvalgus ir matai visas tas sąsajas, tai gali atrasti nišą, kurioje galima kurti verslą, kuris būtų paklausus. Reikia stebėti rinką ir matyti, ko joje trūksta arba kur nebūtų per daug didelė konkurencija. Pavyzdžiui, siuntos į Norvegiją prieš tam tikrą laiką nebuvo labai populiarios, bet kažkas įžvelgė, kad populiarumas čia ateis ir tie, kad įsitvirtino šioje rinkoje nuo pradžių, turi kur kas geresnes pozicijas nei tie, kas nori pradėti vežioti siuntas tik dabar. Įeiti į jau esamą rinką yra sunku, nes reikia pranokti senbūvius. Kita vertus, visiškai naują paslaugą ar produktą įvesti į rinką yra dar sunkiau, nes žmonės bijo to, ko nežįsta, yra nepatiklūs ir naujoves išbando nedrąsiai. Taip išeina, kad bet kuriuo atveju verslą sukurti nuo nulio yra ilgas ir sunkus darbas. Nėra taip, kad pelnas plauktų nuo pirmų dienų, kai verslas startavo. Taip nebūna.

Siuntos į Norvegiją yra nei senas, nei labai naujas verslas. Jo tikrai nepavadinsi seniausia pasaulio profesija, bet jis tikrai atsirado ne prieš vienerius metus. Taip jau susiklostė aplinkėbės,, kad ten kur vieni verslininkai užmezga ryšius su užsieniečiais, ten ir keliauja siuntos. Kadangi siuntos į Norvegiją vis dar keliauja, vadinasi, ten verslui visai nebloga niša. Tą mato ir lietuviai gyvenantys Lietuvoje, ir Norvegijos lietuviai ir patys norvegai. Verslas yra verslas ir čia laimi tie, kurie turi verslininko gyslelę. Jos neturint ir nejaučiant rinkos pulso bei nemokant įvartinti galimos rizikos verslininku geriau nei nemėginti būti, nes bus prarastas kapitalas ir atsiras skolos. Taip jau yra, kad vieniems geriau būti verslininkams, o kitiems labiau tinka darbuotojo dalia. Ne visi gali kurti darbo vietas ir gebėti jas išlaikyti. Tiems, kam pasisekė, tuos galima pasveikinti. Matyt šiuo atveju pasisekė tiems, kurių darbas yra siuntos į Norvegiją vežimas.  Nors ir šių siuntų darbuotojai ne itin nuskriausti. Gauna pakeliauti po Europą, nors ir darbo reikalais. Jei išpuola savaitgalis, tai turi laiko ir tą svečią šalį apžiūrėti iš arčiau, o ne tik pervažiuoti. Po to jau vėl namai namučiai laukia Lietuvoje.