sienu siltinimasPatikimas sienų šiltinimas yra labai reikšmingas jei jūs norite sumažinti savo išlaidas apmokant šilumos sąskaitas. Sienų šiltinimas tikriausiai yra vienintelis geras sprendimas jei jūs norite pasirūpinti savo namų šiluma. Jis turi pakankamai daug privalumų, tai yra apsaugos jūsų namus nuo atmosferos poveikio, tai yra kritulių, neleis ant sienų susidaryti drėgmei. Taigi dėl šių priežasčių jūsų namuose nebus pelėsio ir grybelio. Be to, jūsų sienos konstrukcija taps patvaresnė ir atitinkamai ilgiau tarnaus.

Tai yra tik pagrindiniai privalumai, kuriuos gali suteikti sienų šiltinimas. Svarbiausias privalumas yra tas, kad jūsų namuose nesikaups drėgmė, taigi jūsų namui nebus baisus sniegas arba lietus. Neverta pamiršti ir tiesioginės sienų šiltinimo funkcijos, tai yra jūsų namo šilumos užtikrinimas. Kai bus atlikti šie darbai šilumos kokybė pereis į naują lygį.

Sienų šiltinimas tampa ypatingai aktualus, kai ateina šaltasis metų laikotarpis, jei šiltinimas yra nekokybiškas arba stogas jo neturi jūsų šildymo sąskaitos bus tikrai didesnės. Kadangi sunaudojamos šilumos kiekis priklauso nuo to kaip yra apšildytos namo sienos. Kuo jūsų namuose šalčiau tuo daugiau šilumos reikia, kad jūsų namas būtų tinkamai apšildytas. O tai atitinkamai neigiamai paveiks jūsų kišenę ir mus supančią aplinką. Kodėl gi yra reikalingas sienų šiltinimas? Visų pirma, todėl kad jūs sutaupysite savo lėšas, taip pat pasirūpinsite visų žmonių, kurie gyvena namuose sveikata.

Nepašildytos sienos labai stipria šąla ir nuolat yra naikinamos, kadangi jas veikia   krituliai, kurie skatina grybelio ir pelėsi atsiradimą. Šis reiškinys yra paaiškinamas labai paprastai. Reikalas tas, kad apšildymo nebuvimas reikalauja nuolatinio patalpų šildymo. Kuo šiltesnis oras tuo didesnė jame garų koncentracija, todėl prasideda kondensacijos procesas, kaupiasi rasa. Todėl greitai jūsų namuose gali atsirasti grybeliai arba pelėsis, kadangi jie puikiai jaučiasi tokiose sąlygose. Teisingai pasirinktos medžiagos, kurių dėka bus atliekamas sienų šiltinimas padės išvengti kondensato susidarymo jūsų namuose. Taip pat užtikrins patogumą ir saugumą, tiek vaikams, tiek ir suaugusiems. Taigi pasirinkite savo namų šiluma ir savo sveikata.