vaikiski dviračiaiNorite savo vaikų nupirkti dviratį, tačiau nežinote ar jūs padarysite teisingą sprendimą? Labai gerai, kad jūs savęs to klausiate, kadangi į tai reikia atsižvelgti atsakingai. Kiekvienam vaikui vikišką dviratį reikia pirkti atsižvelgiant į šiuos faktorius:

  • Amžius. Sutikite juk 2 metų vaikui jūs nenupirksite sportinio dviračio, kuris yra skirtas dešimties metų vaikui;
  • Ūgis ir svoris;
  • Ar vaikas gerai moka važiuoti dviračiu, kadangi vienam vaikui gali tekti važiuoti dviračiu pirmą kartą, o kitas gali mokėti puikiai važiuoti dviračiu;
  • Kelio danga per kurią dažnai važiuoti teks jūsų vaikui, kadangi vienas dalykas yra važinėjimas kieme arba lygiomis gatvėmis, o kitas dalykas yra važinėjimas kalnais;
  • Dviračio svoris ir medžiaga iš kurios yra pagamintas dviračio rėmas.

Vaikiški dviračiai išvystys jūsų vaiko fizines savybes ir galimybes. Dviračiai padės padidinti jūsų ištvermę ir fizinį potencialą. Visi mūsų siūlomi vaikiški dviračiai užtikrins jūsų vaikų saugumą, todėl jūs kaip mylintis tėvas parduotuvėje galėsite atrasti savo vaikui tinkamą dviratį. Juk vaikas jūsų vaikui turi tapti puikia sporto priemone, jūsų vaikas išmoks išlaikyti pusiausvyrą, pagerės jūsų vaiko judesių koordinacija, laikysena, raumenynas ir žinoma imunitetėtas bus kur kas stipresnis. Apskritai, dviračiai jūsų vaiko augančiam organizmui gali suteikti labai daug. Tačiau jums svarbiausia turi būti tai kokį džiaugsmą gaus jūsų vaikas, juk prisiminkite kokį džiaugsmą vaikystėje jums suteikdavo dviračiai. Labai dažnai vaikiški dviračiai turi šoninius pagalbinius ratukus, kurie padės jūsų vaikui nenukristi. Tačiau jūsų vaikui jie bus reikalingi tik kurį laiką, kol jis važiuodamas dviračių jausis saugiai ir išmoksi išlaikyti pusiausvyrą. Kai vaikas išmoks važiuoti su pasitikėjimu tada pagalbinius ratukus galėsite drąsiai pašalinti.

Vaikišką dviratį pirkite maksimaliai didelį, svarbiausia, kad jūsų vaikas galėtu pasiekti dviračio pedalus ir patogiai jautusi važiuodamas. Tai jums suteiks galimybę ilgesnį laiką nekeisti dviračio, nuolat keičiant dviračio sėdynės ir vairo aukštį. Be, to nepamirškite, kad dviračiai turi būti saugūs, todėl pirkdami dviratį būtinai atsižvelkite ir į šį faktorių. Dviračiai gali suteikti puikią galimybę jūsų vaikui sportuoti ir tapti sveikesniam, be to suteiks jam tokį hobį, kuris jį gali lydėti visą likusį gyvenimą. Sėkmės jūsų vaikui važiuojant kiemo keliukais.