karkasiniai namaiKarkasinių namų konstrukcija nėra nauja jau tūkstančius metų Europoje yra statomi karkasiniai namai. Karkasinių namų technologija gali būti naudojama tiek statant nedidelius privačius namus, tiek ir statant didelius, kelių aukštų namus.

Labai svarbus privalumas, kuriuo pasižymi karkasiniai namai, tai yra greitai vykdomi statybos darbai. Šiuolaikiniai karkasiniai namai, tai yra ekonomiškas ir aktualus būdas įsigyti kokybišką namą. Statant užmiesčio namus būtent karkasiniai namai yra populiariausi. Karkasiniai namai taip pat puikiai sulaiko šilumą, o tai suteikia galimybę šildymo galingumą sumažinti bent kelis kartus. Taip pat šie namai yra labai ekonomiški, tačiau medžiagos iš kurių yra statomi šie namai yra aukštos kokybės. Šie namai gali būti surenkami labai greitai ir tiksliai, nereikalinga jokia speciali technika. Karkasiniai namai taip pat pasižymi labai aukštu ekologiškumo lygiu. Juk statant šiuos namus yra naudojamos tik kokybiškos ir šiuolaikiškos medžiagos, o atliekant šių namų apdailos darbus yra naudojamos kokybiškos ir nebrangios natūralios kilmės statybinės medžiagos.

O jei kreipsitės į mūsų statybų įmonėtai jūs galėsite gauti tikrai kokybiškai pastatytą karkasinį namą arba kitą objektą, kadangi mes jums galime pastatyti ne tik karkasinius namus, tačiau taip pat galime atlikti ir pavėsinės statybos darbus. Juk pavėsinė tai yra vienas iš populiariausių sodo atributų, kadangi ji atlieka net kelias funkcijas. Tai yra patogi vieta jei jūs norite grožėtis gamta ir žinoma pavėsinė yra puiki vieta kur galima pramogauti su draugais. Pavėsinė gali puikiai derėti su kitais jūsų sodo elementais ir gali tapti jūsų landšafto dizaino pagrindu. Pavėsinės statyba, tai yra atsakingas darbas, kadangi ji atspindės jos šeimininkų charakterį. Taip pat labai svarbu pasirinkti tinkamą vietą kur bus pastatyta jūsų pavėsinė, kadangi jei ji bus pastatyta ten kur labai intensyviai kepina saulė tokiu atveju jūsų pavėsinė pavirs į pirtį. Pavėsinės statyba turi būti vykdoma ten, kad ji galėtu atitikti bendrą jūsų teritorijos dizainą. Ji turi būti statoma tokioje vietoje kur yra pakankamai daug pavėsio, pavyzdžiui yra didelis medis. Jei jūs norite turėti karkasinį namą arba, kad jums būtu atlikta pavėsinės statyba, tokiu atveju jums reikia kreiptis į tikrus profesionalus. Mes žinosime kaip jums padėti.