Polistirolas

Tarp šiltinimo medžiagų polistirolas yra   lyderis pagal šilumą izoliuojančias savybes. Kokias paslaptis dar turi ši stebuklinga medžiaga? Kuo ši medžiaga   skiriasi   nuo kitų ir kur ji gali būti naudojama? Ką gi reikėtų žinoti apie polisterenastokią medžiagą kaip polistirolas? Tai yra tikrai talentinga medžiaga palyginus su savo pirmtakais, kadangi ji yra labiau pažengusi. Ši medžiaga gali pasigirti kur kas naudingesniais rodikliais kalbant apie šilumos izoliavimą, taip pat ji gerai sugeria drėgmę, ši medžiaga yra tvirta, kai ji yra suspaudžiama ir išlenkiama ir tai reiškia, kad ši medžiaga yra kokybiškesnė. Kuo gi ši medžiaga   skiriasi nuo kitų šiltinimo metu naudojamų medžiagų? Kai yra   gaminamas polistirolas yra   gaunama vientisa masė, kuri   yra sudaryta iš granulių, tačiau ši medžiaga neturi net pačių menkiausių tarpų ir ertmių. Tokia struktūra šiai šiltinimo medžiagai suteikia ypatingą tvirtumą, atsparumą vandeniui ir mažą   šilumos pralaidumą. Kaip gi atrodo ši medžiaga? Ši šiluma izoliuojanti medžiaga rinkoje yra pateikta kaip geltonos, rausvos, žalios, mėlynos ir pilkos   plytos. Spalva kalba tik apie tai, kad   ši medžiaga   priklauso tam tikram prekiniam ženklui. Visos plytos priklauso nuo prekinio ženklo ir   jų svoris svyruoja nuo 28 iki 45   kilogramų.   Kaip gi turi būti pasirenkama ši medžiaga? Plytos turi įvairius tvirtumo rodiklius kalbant apie jų suspaudimą. Taip pat šios plytos gali būti labai tvirtos ir gali būti naudojamos, kai yra apšildomi pramoniniai objektai. Kur yra naudojamas šis polistirolas?

Polistirolo naudojimo sritis yra tiesiog begalinė, tačiau ši medžiaga kainuoja pakankamai brangiai, todėl   daugelis pasirenka kur kas  sudėtingesnius paviršius kur kitos medžiagos jums tikriausiai ilgai netarnaus. Šiai izoliuojančiai medžiagai nėra baisus mechaninis krūvis, šaltis ir drėgmė. Polistirolas   sugeba   nesugerti drėgmės ir nepraleisti garų per izoliuojantį paviršių, kai jį nuolat veikia drėgmė ir šąla   gruntas- rūsiai, fundamentas ir taip toliau. Kaip gi gali būti montuojama ši izoliuojanti medžiaga? Ji gali būti montuojama ant grindų   pagal gruntą tiesiogiai ant   betoninio pagrindo arba ant trombuoto   grunto.   Polistirolas bus tarsi išorinis apsauginis barjeras, atitinkamai tai sutaupys jūsų pinigus ir jūsų pastangas. Rūsys gali būti montuojamas   ant sienos ir apsaugoti iš grunto pusės hidro izoliacijai, o gali būti montuojamas kaip išorinis sluoksnis, kuris apsaugos   sienas ir   hidro izoliaciją.   Ant stogo gali būti naudojama priešinga sluoksnių tvarka, tai yra atraminė plyta-hidroizoliacija, šiltinimo medžiaga. Tokiu atveju jūsų   hidroizoliacija   nenukentės nuo ultravioletinių spindulių ir temperatūros pokyčių, o tai atitinkamai ženkliai pailgins jūsų   stogo tarnavimo laiką.

Tačiau jokiu būdu   nereikia pamiršti, kad ant stogo   turi būti tvirtinamas balastinis   sluoknis iš   augalinio grunto. Polistirolas tai yra tokia medžiaga, kuri yra atspari įvairiam neigiamam poveikiui ir jos   taip lengvai nebus įmanoma sunaikinti. Taiga ši medžiaga turi būti išpakuojama prieš montavimą. Žinoma, ši medžiaga taip lengvai neužsidegs. Ji labai sunkiai užsidega ir greitai užgęsta, tačiau ši medžiaga pradeda nykti jau prie 80 laipsnių. Tačiau ar Saugus yra   polistirolas? Anksčiau, kai buvo gaminama ši medžiaga į ją buvo dedama freono priemaišų, tačiau šiais laikais yra naudojama kur kas saugesnė   alternatyva, todėl ši medžiaga tapo ekologiškai švaresnė. Polistirolas pasižymi unikaliomis šilumą izoliuojančiomis savybėmis, puikiai apsaugo nuo drėgmės ir gerai apsaugos jūsų namus nuo triukšmo. Štai kodėl   ši medžiaga yra naudojama, kai yra   izoliuojamas namas.