Permanentinio makiažo metodikos mokymai yra nuolat tobulinami ir nuolat sugeba įgauti naują kryptį.  Permanentinio  makiažo kursai yra  vedami su patyrusių ir kvalifikuotų  specialistų pagalba.  Kokius privalumus jums gali  suteikti tokie kursai?  Vyksta mokymai pagal  sukurtas individualias mokymo programas,  mokymų metu yra naudojama  šiuolaikiška įranga ir  medžiagos.  Sudaromos nedidelės mokinių grupės, kadangi tai padidina mokymų  efektyvumą.  Be to,  galėsite  skirti labai daug laiko darbui  su modeliais, kai bus baigti kursai jūs gausite  sertifikatą, kuris patvirtins  baigtus mokslus. Turėsite galimybę nuolat  augti.  Permanentinis makiažas tai yra  tokia technika, kai nėra naudojama  jokia ypatinga  technika.  Šios procedūros metu pigmentas į odą yra suleidžiamas su specialios rankenos pagalba, kuri yra sudaryta iš adatų.   Procedūros metu naudojamos adatos yra  kelis kartus plonesnės, nei įprastos siuvimo adatos.  Todėl tokio makiažo efektas atrodo labai natūraliai.  Plaukeliai, kurie piešiami rankomis atrodo kur kas plonesni ir jų  neįmanoma  atskirti nuo tikrų.  Ši kosmetinė  procedūra  suteiks galimybę  gauti maksimaliai natūralų ir ilgaamžišką  efektą.  Permanentinio makiažo kursai jums  suteiks  teisę išmokti net kelių technikų.  Jūs išmoksite  sukurti  šešėlių  efektą ant antakių, tai yra  tarsi rūko technika. Šis metodas  suteikia galimybę  sukurti idealius antakius su  tušo pagalba.  Efektas yra  analogiškai, kai  yra  dažomi antakiai , pavyzdžiui, naudojant pieštuką.  Tačiau  rezultatas išliks apie 9 mėnesius.  Priešingai nei klasikinis permanentinis makiažas antakius paverčia tarsi tatuiruote, tačiau  naudojant ne tokius klasikinius variantus yra  pasiekiamas natūralesnis ir minkštesnis efektas.

Permanentinio makiažo  kursai padės išmokti apimties technikos, tai yra 6D technika. Naudojant tokį  metodą yra  sukuriami idealūs antakiai, kiekvienas plaukelis atrodo tarsi jis būtų atskiras, jie  atrodo labai ploni ir  tikri. Rezultatas  gali  išlikti iki 1,5 metų.  Kursai padeda išmokyti  dar tik pradedančius meistrus, kurie nori išmokti permanentinio makiažo meno.  Atitinkamai tokie mokymai  suteiks reikiamą kvalifikaciją, kadangi padės įgyti  teorines ir praktines žinias,  jūs galėsite mokytis iš patyrusių  meistrų.   Mokymo programa gali būti pasirenkama individualiai atsižvelgiant į  mokinio pageidavimus, jo darbo patirtį ir veiklos kryptį. Visų pirma, tvirtos žinios turi  būti  gaunamos savarankiškai mokantis.  Baziniai permanentinio makiažo kursai leidžia  gauti visas reikiamas žinias šio makiažo  srityje.  Bus  suformuotas jūsų pagrindinis išsilavinimas, galėsite padaryti makiažą atsižvelgiant į tai kokia  kliento veido forma ir kokia  bendra spalvinė gama. Teorinės žinios apie pigmentų spalvas padės įsisavinti dažų derinimo pagrindus ir suteiks teigiamą  galutinį  rezultatą.  Taip pat kursų metu  bus  analizuojami pagrindiniai medicinos aspektai, kurie padės  suprasto procesą, kuris vyksta odoje permanentinio makiažo metu.

Permanentinio makiažo kursai jums suteiks galimybę daug praktikuotis  su specialiais latekso muliažais. Tai padės įsisavinti  permanentinio makiažo techniką ir padės pajausti naudojamus įrankius.  Vėliau  visi veiksmai yra  atliekami  vadovaujant  dėstytojui.  Kursai  yra organizuojami lanksčiai ir suteikia galimybė prisitaikyti prie grafiko. Labai  naudinga tai, kad mokymai organizuojami mažose žmonių  grupėse.  Kursų metu bus suteiktos reikiamos medžiagos, įrankiai ir modeliai.  Kursų pradžioje  jūs turėsite galimybę  sužinoti kas yra  permanentinis makiažas, kokie yra estetiniai parametrai, kai atliekamas šis makiažas.  Kokios technologijos naudojamos, kai reikia pašalinti  defektus.  Jūs  įgysite  informaciją  apie tai kas turi būti  kabinete, kokia įranga ir kokios medžiagos turi būti naudojamos.  Kursai padės įgyti visą reikiamą  informaciją  apie nuskausminimą, bei  įvyks pirma pažintis  su įrankiais, jų charakteristikomis ir jų ypatybėmis.