pastato tarpų šiltinimasSienos tai yra namo konstrukcija, kuri užima pagrindinę namo dalį ir ji labai dažnai būna pažeidžiama šalčio. Būtent todėl ši konstrukcija yra pati jautriausia, kai yra kalbama apie šilumos praradimą. Dažniausiai namo sienos praranda šilumą per  oro tarpus ir prarandama labai daug šilumos. Tačiau, jokiu būdu nereikia liūdėti ir pasiduoti, kadangi šiuolaikinė statybos rinka siūlo gausybę variantų galima  padaryti, kad pastato tarpų šiltinimas būtų atliktas tinkamai.

Pastato tarpų šiltinimas gali būti atliekamas naudojant šiuolaikiškas Danijos technologijas, kai yra naudojamos aminoplasto putos, krioš patenka net į labai sunkiai pasiekiamus tarpus  ir tokiu būdų  neleis į jūsų namus patekti šalčiui. Jos gali užpildyti 2 cm arba didesnius tarpus, jų porėta sandara suteikia galimybę jas įpurkšti į visa tuštumas.

Pastato tarpų šiltinimas jokiu būdu negali būti atliekamas apšildant sienas išorėje, kadangi tai jums kainuos daug brangiau ir bus labai neefektyvu. O kam savo pinigus švaistyti vėjais, kai ir taip yra kur juos švaistyti. Kai bus atliktas pastato tarpų šiltinimas atitinkamai bus sustabdyta ventiliacija esanti tarp sienų ir išaugs  jūsų namo sienų šiluminė varža.  Be to, ši medžiaga jūsų pastatau suteiks galimybę ,,kvėpuoti“, todėl jūsų namuose bus palankus mikroklimatas.

Kai  bus atliekamas pastato tarpų šiltinimas jūs nepažeisite savo namo sienų kas yra labai naudinga, juk tikrai nesinori  viena ranka statyti, o kita griauti.  Drąsiai galima sakyti, kad šis šiltinimo būdas yra vienas iš efektyviausių būdų, kuris gali jums padėti gyventi šilčiau. Pastato tarpų šiltinimas, tai yra dvigubą naudą jūsų namų teikiantis šiltinimo būdas.  Jūs galėsite apšildyti senus namus ir naujus namus, nesvarbu iš kokių medžiagų jie bus pagaminti, tačiau  aminoplasto putos bet kokiu atveju galės būti naudojamos. Tai yra universali medžiaga, kuri gali būti efektyviai naudojama net  medinius apmūrytus namus. Jau senai norite gyventi šilčiu, tačiau nežinojote kaip tai galima padaryti? Dabar ši problema yra išspręsta, kadangi egzistuos naujos statybos technologijos, kurios padeda efektyviai kovoti su šalčiu ir su drėgme.  Pasirūpinkite savimi ir savo namais ir jūs tikrai neapsiriksite.