Parduotuvės dydis visada yra ribotas, jis yra konkretaus perimetro ir niekas neketina jo plėsti, todėl prekybinė įranga turi tilpti į turimą plotą. Tam reikalingas ne tik patalpos planas, bet ir koordinuotas planavimas to, kokią įrangą pirkti. Prekybinę įranga reikia pasirinkti taip, kad ji atitiktų tai, kas veikiama toje prekybinėje vietoje. Jei tai batų parduotuvė, tai prekybos įraprekystaliainga bus įvairios lentynos stovai, prekystalis ir t. t. Jei tai bus optika, tai reikės stiklinių vitrinų, prekystalio, veidrodžio. Jei tai bus mėsos parduotuvė, reikės specialių šaldytuvų stikliniu viršumi, kad pirkėjas matytų parduodamą mėsą bei papildomų šaldiklių atsargoms laiktyti, reikės prekystalio. Kaip matote, kiekviena prekybos vieta renkasi atitinkamą prekybos įrangą, nes nėra vieno komplekto, kuris tiktų visoms parduotuvėms.

Prekybinės įrangos gamyba, tai verslas, kuris aprūpina kitus verslininkus, kad šie galėtų prekiauti, teikti paslaugas. Kai parduotuvė turi visą reikalingą įrangą, tada parduotuvė gali dirbti. Tiesa, jei sutvarkyti visa kita biurokratinė dalis, įvairūs leidimai, parduotuvės įregistravimas ir t. t. Prekybinė įranga komplektuojama pagal individualius užsakymus, nes, kaip jau minėjome, skirtingoms parduotuvėms reikalinga skirtinga technika. Įmonė, siekia patenkinti net ir išrankius klientus, kurie neturi didelės patalpos prekybai. Vis dėlto, visada kartu su klientu yra ieškoma palankiausio varianto. Tai vadinama bendradarbiavimu. Tik dirban išvien ir suprantant vienas kitą galima pasiekti tenkinančių rezultatų.

Prekybine įranga prekiaujama visoje Lietuvoje ir klientų ratas labai platus, tačiau jis ir toliau yra plečiamas, nes kuo daugiau bendraminčių, tuo geriau. Prekybine įranga prekiaujama mažmeninėje prekyboje ir didmeninėje prekyboje. Tai reiškia, kad prekybinę įrangą gali įsigyti nor ir vienas privatus kioskas, kur žmogus dirba pagal individualią pažymą, bet gali užsakymą dėl prekybinės įrangos pateikti ir 6 parduotuvių tinklas, išsidėstęs skirtinguose miestuose. Prekybinė įranga visada pagaminama kokybiška ir užsakovui pristatoma laiku. Taip siekiama išlaikyti gerus santykius su klientu, jei jis ateityje plėstųsi ir statytų dar vieną ar daugiau parduotuvių, kurioms vėl reikėtų prekybinės įrangos. Verslas turi visada žiūrėti į ateitį ir, maža to, dar turi nagrinėtis tai, ką daro jų konkurentai. Norint išsilaikyti rinkoje savo konkurentus žinoti būtina, kitaip gali laukti nesėkmė ra net dar blogiau – bankrotas, jei nebesugebės konkuruoti su konkurentais. Sąžininga konkurencija versle yra be galo svarbi, nes tik taip verslininkas gali išsaugoti savo verslą.

Prekybinės įrangos pristatymas. Tai gauna kiekvienas klientas. Kadangi, prekybinė įranga nėra ta prekė, kurią būtų galima vežti lengvojo automobilio bagažinėje, tai prekybinė įranga yra laikoma negabaritiniu kroviniu. Todėl net ir nedideli užsakymai yra pristatomi specialiomis transporto priemonėmis, pritaikytomis vežti nestandartinio dydžio objektus. Ar už prekybinės įrangos atgabenimą užsakovui atsakingas įrangos gamintojas, ar ją turi pasiimti užsakovas, tai jau reikia aiškintis kiekvienoje įmonėje individualiai. Kaip ir apie tai, ar prekybinei įrangai suteikiamos garantijos. Kas žino, gal jos suteikiamos minėtiems šaldytuvams, bet nesuteikiamos batų lentymos. Taigi, norime pasakyti, kad reikia klausinėti konkrečiai apie savo užsakymui reikalingą įrangą. Klausinėtis galima paskambinus vadybininkams arba skaitytis įmonės internetinėje svetainėje. Tai kas parašyta svetainėje, privalo būti išpildyta tiksliai pagal paslaugų aprašymus. O svarbiausia, kad prekybinė įranga būtų kokybiška ir jos gamybos metu ar pristatymo metu (jei toks siūlomas), nebūtų pažeistos pirkimo-pardavimo sutarties sąlygos. Sutarties sąlygų privalo laikytis abi sutartį pasirašiusios pusės.