oro tarpu siltinimasDaugelio namų savininkai yra nepatenkinti savo namais, kadangi namuose žiema šalta ir drėgna. Dažnai tokioje situacijoje tenka naudoti šildytuvus, ant sienų atsiranda pelėsiai. Šioje situacijoje gali padėti oro tarpų šiltinimas, kadangi tai suteiks jūsų namams daugiau šilumos ir išnyks ,,šalčio tiltai“, kurių dėka jūsų namuose šalta ir nejauku.

Oro tarpų šiltinimas tai yra konstrukcijos elementai, kurie sumažina prarandamos šilumos kiekį. Šiltinimas yra atliekamas naudojant ekovatą. Tai yra idealus variantas, kadangi ši medžiaga yra ekologiškai švari , ji yra ekonomiška ir nesudėtingai patenka į sunkiai pasiekiamus oro tarpus. Be to, oro tarpų šiltinimas naudojant ekovatą suteiks galimybę jūsų namo sienoms ,,kvėpuoti“. Dėl šių priežasčių ekovata yra geriausia medžiaga, kuri gali būti naudojama apšildant oro tarpus.

Svarbiausia yra, kai atliekamas oro tarpų šiltinimas, kad visi tarpai būtų užpildomi šimtu procentu, kadangi priešingu atveju jūsų namas praras šilumą. Tarpai turi būti tinkamai izoliuojami, izoliuojanti medžiaga turi tarnauti ilgai ir patikimai. Be to, labai svarbu yra, kad oro trapai būtų užpildomi tokiu būdu, kad nebūtų pažeistos kitos namo konstrukcijos. Kai per oro tarpus į jūsų namus patenka šaltis tokiu atveju yra vert susimąstyti, kad jums yra reikalingas šiltinimas. Daugiausia dėmesio jums vertėtų skirti jautrių namo vietų apšildymui, tokiais galima vadinti oro tarpus.

Per neapšildytus namo oro tarpus yra prarandama apie 80 procentų šilumos, todėl visai neverta stebėtis, kad jūsų namuose yra šalta ir nejauku. Jūsų namuose tvyro šaltas oras, todėl verta susimąstyti apie tai, kad pagaliau reikia ryžtis oro tarpų šiltimui. Labai svarbu pasirinkti profesionalus, kurie galėtų šį darbą atlikti profesionalai ir jums netektu vėl ieškoti įmonės, kuri ištaisys padarytas klaidas. Taigi pasirinkite tokius specialistus, kurie darbus atliks kokybiškai ir jūs savo namuose jausitės šilčiau ir saugiau. Oro tarpų šiltinimas tai yra jūsų namų šilumos garantija, kuria būtina pasirūpinti laiku, kadangi vėliau jums teks ilgą laiką šalti. Nebijokite pasiryžti kovoti su šalčiu ir kreipkitės į tikrus profesionalus.