Tikriausiai  kas trečias  arba kas ketvirtas   žmogus, kuris   turi namą  susiduria  su tokia problema kaip  oro tarpo šiltinimas. Ir kaip  visada  atliekant tokius  darbus   jums  gali  būti  sudėtinga pasirinkti tinkamą  medžiagą , kuris padės  izoliuoti tarpus. Pasirinkimas  priklauso nuo  medžiagos kokybės ir kainos.  Vienas  iš pačių svarbiausių  reikalavimų, kurie yra  keliami   namui  tai  apsauga nuo šalčio.  Kuo  šiltesnė  konstrukcija tuo  mažiau  išlaidų  jūs  turėsite šaltuoju metų laiku, kai reikės  apšildyti savo namus.  Atitinkamai  daugeliui, jei ne visiems  namų savininkams, namų  šiltinimo  problema  yra  labai  aktualus klausimas. Taigi  yra labai daug priemonių  kaip galima padidinti savo  namo atsparumą šalčiui, tiek kalbant apie  daugiaaukščius, tiek  ir apie privačius  namus.  Vienas iš tokių  būdų yra oro tarpo šiltinimas, kuris  yra  labai  efektyvus būdas padedantis užpildyti ertmes.  Tam, kad  būtų  sumažintos  išlaidos investuojamos į statybos  darbus yra būtina  tinkamai įvertinti  šiltinimo klausimą. Esmė  yra ta, kad   yra pastatomos tarsi  dvi sienos.  Tarp šių  dviejų  paviršių yra  oro  kontūras ir  būtent  šis tarpas šiame  konstruktyviame sprendime atlieka  labai svarbų  vaidmenį, kai reikia  apšildyti savo namus. Taigi  tinkamiausias  sprendimas šiuo  atveju yra  apšildyti  visus oro tarpus.  Tai  vienareikšmiškai  suteiks labai daug naudos.

Verta pasakyti, kad  dažniausiai  lengvesnės  sienos  yra  naudojamos, kai yra  statomi  nedideli namai, blogiausiu  atveju viršutiniuose aukštuose, kadangi tokie statiniai gali išlaikyti pakankamai  nedidelius  krūvius. Kai  yra  atliekamas  oro tarpo šiltinimas tarp sienų naudojamos tokios  medžiagos, kurios  gali  užpildyti net  sunkiai pasiekiamus tarpus. Jos gali ženkliai padidinti  šilumą  izoliuojančius  parametrus, be jokių kardinalių pakitimų, be grandiozinių  išlaidų  ir pastangų.  Be to, naudojamos medžiagos  turi  būti  universalios.  Kai yra naudojamos  naujausios  technologijos  oro tarpai  gali  būti  užpildomi  specialias medžiagas, pavyzdžiui, termo putos.  Gali būti  apšildomi gyvenamųjų namų, biurų, gamybinių  ir pramoninių pastatų oro tarpai. Ir atitinkamai  šis darbas  atliks net kelis  tikslus.  Sumažins jūsų  šilumos sąskaitas ir neleis  jūsų namo  sienoje kauptis drėgmei. Tokiu  būdu  sienose   nesusidarys pelėsiai, neatsiras  graužikų ir kitų kenkėjų.  Kad  tarpus  užpildytų  statybinės medžiagos yra naudojama  speciali įranga, kuri  su  dideliu  spaudimu užpildu  net ir  sunkiai  pasiekiamas  ertmes. Termo putos pasižymi labai geromis  šilumą  izoliuojančiomis  savybėmis ir tolygiai  užpildo  visus tarpus. Be to,  gauta masė pasižymi pakankamai  mažu  svoriu ir nepadeda  sukurti  didelio  krūvio  sienų  konstrukcijoms, tai yra  pakankamai svarbu.  Bet kokiu  atveju  kokybiškas  šiltinimas  užtikrins, kad jūsų namuose bus  išsaugota  šiluma.

Bet kokiu  atveju, laikas, kuris   bus  panaudotas tam, kad  būtų  atliktas  oro tarpo apšiltinimas  nebus  sugaištas  veltui.  Tačiau  nepamirškite, kad tikrai nereikia ilgai laukti, kadangi  situacija  su laiku  tik dar labiau prastės.  Vienas  iš svarbiausių  oro tarpų šiltinimo privalumų  yra  tas, kad darbų metu naudojamos  medžiagos  yra  elastingos  ir neleis  nusėsti jūsų namui.  Naudojamos medžiagos  neleis, kad  šiltinimo metu  įvyktų konstrukcijos deformacija.  Tik  gerai  atliktas šiltinimas gali  garantuoti  patikimą  ir kokybišką  namo  apšiltinimą  ilgus metus.  Pabaigoje jūs ir jūsų namas  gauna patogų šilumą izoliuojantį  sluoksnį, kai yra  naudojamos  rimtos  statybinės medžiagos. O uždaruose  tarpuose  tokios  izoliuojančios medžiagos  galės  tarnauti labai ilgus, ilgus metus.  Apskritai  galima pasakyti, kad  oro tarpo šiltinimas naudojant termo putas yra  optimalus pasirinkimas, jei tik nėra  idealus  variantas.  Kai bus  apšildytas  jūsų namas  gyvenimas taps šiltesnis.