Plaukų slinkimas – tai problema su  kuria susiduria kaip moteriškos taip ir vyriškos lyties atstovai. Dažniausiai su šia problema mes susiduriame pavasarį, tada kai žmogaus organizmui trūksta vitaminų. Tačiau plaukų slinkimo priežastimi gali tapti ir stresas, ir ligos, ir neteisinga plaukų priežiūra. Be to plaukų slinkimas yra ir natūralus dalykas. Kiekvieną dieną nuo mūsų galvos iškrenta apie 50 -60 plaukų. Tačiau jei jūs pastebėjote, kad jūsų plaukai slenka didesniais kiekiais ir ant šukų lieka per dideli plaukų kuokštai, tai laikas susimastyti apie  plaukų gydimą. Čia jums padės  mūsų priemonės nuo plaukų slinkimo. Priemones nuo plaukų slinkimo galima rasti kaip parduotuvėse, taip ir vaistinėse. Be parduotuvėse ir vaistinėse parduodamų priemonių nuo plaukų slinkimo yra ir nemažai liaudiškų priemonių. Slenka plaukai? Ką daryti? Plaukai kai kuriais atvejais pradeda slinkti dar jaunystėje. Pirmieji rimtesni plaukų slinkimai gali būti pastebėti jau žmogui sulaukus 20 metų. Ankstyvas plaukų slinkimas dažniausiai sako, kad žmogus yra linkęs plikimui. plaukai

 

Laikui bėgant plaukų slinkimo priežastys progresuoja. 80 procentų vyrų po 60 metų ir 50 procentų moterų po menopauzės pradeda rodyti plaukų slinkimo požymius. Plaukų slinkimas gali būti susijęs ir su vitaminų trūkumu žmogaus organizme. Plaukų augimui yra būtini vitaminai. Nesubalansuotas maitinimasis, o taip pat ir mažai kaloringos dietos taip pat gali tapti plaukų slinkimo priežastimi. Plaukų slinkimą sustabdyti, ar pašalinti galima laikantis maisto raciono. Patartina valgyti vaisius, daržoves, baltymus (neriebi mėsa, pieniški produktai, jūrinė žuvis) pilnagrudžius, riešutus, ir naudoti geros kokybės aliejų. Jei jūs neturite galimybės naudoti šį teisingą ir sveiką maisto racioną, tada patartume naudoti kitas priemones kurios apsaugos nuo plaukų slinkimo, tai yra maisto papildai kuriuose yra biotino, niacino, cinko ir taip pat vitaminai B6, B12, A ir E.Dar viena plaukų slinkimo priežastis gali  būti susilpnėjęs imunitetas. Jei pavasarį pastebėjote, kad jūsų plaukai slenka, tai taipgi gali būti ir žiemą pernešioto gripo priežastimi. Šiuo atveju plaukų slinkimas turėtu praeiti po maždaug trijų mėnesių. Tai yra laikas per kurį atsistato pažeistos plaukų šaknys.

 

Priemonės nuo plaukų slinkimo gali  būti naudojamos šiose situacijose:

  • Padidėjus plaukų slinkimui ir jų praretėjimui;
  • Jei plaukai slenka dėl paveldimumo;
  • Plaukų augimo stimuliacijos atvejais;

 

 

Ne retai plaukų slinkimo priežastimi gali tapti ir stresas bei depresija. Plaukai yra mūsų sveikatos indikatorius, jie vieni pirmųjų reaguoja į nervų sistemos pokyčius. Šiuo atveju tinkama priemonė nuo plaukų slinkimo būtų nervus raminančios priemonės. Tai galėtu būti vaistai pagaminti vaistinių augalų pagrindu, kurie vaistinėse parduodami tirpalo ir tablečių pavidalu. Reikėtu pastebėti, kad plaukų slinkimo terapija bus naudinga tik naudojant kompleksinį gydimą ir atsižvelgiant į plaukų slinkimo priežastis, taip pat terapija gali būti skirtinga moterims ir vyrams, na ir aišku gydimą galima pradėti tik pasitarus su savo gydytoju. Labai nepaprasta yra išvardinti visas liaudiškas priemones nuo plaukų slinkimo, kurių pagalba plaukai bus sveiki ir gražūs. Kiekviename gydime yra svarbu sistematika ir eiliškumas. Naudokitės specialistų patarimais, profilaktiškai tikrinkite sveikatą, kad jūsų plaukai niekada nesirgtu. Mūsų protėviai paliko mums daugelį būdų kaip išlikti gražiems ir sveikiems. Jų dėka mes turime šimtus receptų, naudokitės į sveikata. Būkite budrūs ir stenkitės neperšalti. Netgi greitas prasivaikščiojimas šaltu oru, nepridengus galvos, gali tapti plaukų slinkimo priežastimi. Teisingai maitinkitės. Žiemą naudokite vitaminus. Trumpiau tariant pasirinkite tinkamas priemones  nuo plaukų slinkimo ir saugokite save.