nauji butai šventojojeNauji butai Šventojoje gali tapti ne tik pirkiniu, bet ir gyvenimu ateityje be rūpesčių. Tokie nauji statiniai yra suprojektuoti ir suplanuoti būtent taip, kad gyventojai praktiškai nepatirtų galimų rūpesčių ar nepatogumų.

Butai be rūpesčių
Dažniausiai nauji butai Šventojoje parduodami su pilna apdaila. Nors toks nekilnojamo turto variantas yra mėgiamas mūsų šalies gyventojų dėl galimybės savaip įsirengti savo namus, tačiau pajūrio aplinkai tai tarsi negalioja. Dažniausiai į tai, kas susiję su poilsiu, su atokvėpiu, žiūrima atlaidžiau. Pajūryje labiau tikslinga pirkti jau pilnai įrengtą, kuo patraukliau, jaukiau atrodantį, su išskirtiniu interjeru butą, kuriame iš karto būtų galima įsikelti ir gyventi. Žinoma, patiems įsirengti naują butą Šventojoje ar prižiūrėti apdailos atlikimo darbus būtų sudėtinga, jei nuolatinė gyvenamoji vieta yra toli, už kelių šimtų kilometrų.

Patogumas
Nauji butai Šventojoje, visai šalia Ošupio tako ir vos už 50 m nuo Baltijos jūros kranto yra tai, kas ilgą laiką galėjo būti svajonė ar sapnas. Kas rytą pabusti nuo jūros ošimo, o vakare užmigti, klausantis pušų lopšinės, prilygsta gyvenimui fantastikos pasaulyje. Tačiau tai gali tapti realybe, jei savo poilsiui įsigysite naują butą Šventojoje.
Nors „Apartamentai kopose“, kuriuose nauji butai pasižymi gyvenimu be rūpesčių, yra šiek nutolę nuo Šventosios centro, tačiau iki didesnio prekybos centro visai netoli. Taigi, visi būtini patogumai bus vietoje – ir viliojanti savo didybe jūra, ir kurorto centre įsikūrusios maitinimo bei pramogų vietos.

Ekonomiškumas
Nors nauji butai Šventojoje ir nėra pats pigiausias nekilnojamas turtas mūsų šalies teritorijoje, tačiau tai gali tapti puikia vieta atostogoms net kelioms ateities kartoms. Čia galės gyventi ir ilsėtis vaikai bei anūkai su šeimomis, kuriems nereikės mokėti patalpų nuomos mokesčio. Beje, turint kur apsistoti pajūryje, apsilankyti norėsis dažniau ir nebūtinai tik palankiomis oro sąlygomis. Oras, kuriuo tuo metu kvėpuojama, aplinka, kuri visiškai neprilygsta kasdienybės rutinai, jūros vaizdas ir dar daugelis kitų nuostabių dalykų yra tiesiog neįkainojami ir ypač vertingi kiekvienam.
Prie taupaus gyvenimo būdo savo ekonomiškumu prisidės ir naujuose butuose įrengtas autonominis šildymas. Nepaprastai patogu yra patiems gyventojams pagal asmeninius poreikius reguliuoti šilumą ir mokėti tik už tai, kas yra sunaudojama. Beje, tai ne vienintelis kriterijus, į kurį reikėtų atsižvelgti ekonomiškumo aspektu. Pagerėjus namo energiniam efektyvumui, sutaupomos buto išlaikymui reikalingos lėšos. Perkantiems naują butą Šventojoje, rekomenduojama tai įvertinti.

Saugumas
Gyventojų saugumui visa teritorija aptverta, o įvažiavimus į kiemą saugo automatiniai kelio užtvarai. Uždaras kiemas taps saugia žaidimų aikštele mažiesiems namo gyventojams, ir dėl jų neteks nerimauti tėveliams. Argi tai taip pat nėra vienas iš poilsiavimo be rūpesčių realus pavyzdys?
Kieme yra numatyta vieta dviračių saugykloms, tad bus pasirūpinta ir šia pajūryje mėgiama transporto priemone.
Sustiprinta apsauga namo prieigose garantuos stipresnę turto apsaugą, kai šeimininkų nebus namuose. Šis faktas suteiks daugiau ramių akimirkų kasdieniškame gyvenime.
Egzistuoja ir dar vienas aspektas, dėl kurio sumažės gyvenimiškųjų rūpesčių. Investicija į nekilnojamąjį turtą, – naujus butus Šventojoje, – padidina tikimybę, kad pinigai nenuvertės.