Kaip gi kažkam gali nepatikti nauji butai? Naujuose butuose yra viskas nauja, dar ne vienerius metus ten tikrai neprireikia jokių papildomų investicijų. Tačiau juk ne kiekvienam žmogui rūpi nauji butai. Kai kurie nori įsigyti ir visiškai kitokios formos nekilnojamąjį turtą. Vieni perkasi komercines patalpas, kiti nuosavus namus, dar kiti kotedžus, sodybas, žemės sklypus, o štai miestiečiai dažniausiai ir naujus butus. Tam, kad mums niekada ateityje nekiltų jokios progos nusivilti, prieš įsigydami bet kokios nekilnojamosios nuosavybės, turime labai gerai ir neskubėdami daug ką apgalvoti. Svarbiausia tik nepulti stačia galva į įvairias neaiškias, su nekilnojamu turtu susijusias, investicijas.

Svarbiausia yra pasirinkti tokį nekilnojamąjį turtą, kuris tiktų būtent Jums. Nėra dviejų žmonių, kurie vienodomis akimis galėtų žiūrėti į tam tikrą statybinį projektą. Juk, pavyzdžiui, vienam pirkėjui labiau į akis krenta pats pastato dizainas, kitam – nepatogi prieiga prie kelio, ar tai, kad aplinkui nėra nei vienos mokyklos. Žinoma, tiem asmenims, kurie neturi ir nesiruošia turėti vaikų, visiškai netrukdo tai, jog netoli namų nestovi jokia mokykla. Tačiau šeimoms tai yra svaru. Lygiai taip pat, kaip ir netoliese esančios parduotuvės, ar patogus susisiekimas su butai Kauneviešojo transporto stotelėmis. Taigi, kiekvienas žmogus, ar visa jo šeima yra labai skirtingi, todėl nieko nuostabaus, kad ir jų poreikiai gali labai ženkliai skirtis.

Taigi, kai ruošiatės pirkti naujus namus sau, pirmiausia tiksliai žinokite visus savo poreikius. Juk jei dabar neturite vaikų, tai dar nereiškia, kad po kelerių metu jų nesusilauksite. Stenkitės žiūrėti tik į priekį, kadangi naujo būsto įsigijimas yra tikrai nevienadienė investicija. Pasidomėkite, kas yra arti Jūsų namų: ar yra įsteigtos kokios nors bendrijos, ar netoliese stovi, pavyzdžiui, vaikų darželis, mokykla? Ar yra bent vienas didesnis prekybos centras? Gal šie dalykai Jums ir nėra svarbus, tačiau niekada nespjaukite į vandenį. Galbūt Jums kažkada susišvies ir norėsite parduoti savo būstą. Būtent tada, visi šie aplinkui esantys objektai ir taps dideliu privalumu. Taip netgi galėsite padidinti savo pastato vertę.

Dauguma nuosavybės pirkėjų labai stipriai kreipia dėmesį į tai, kiek kvadratinių metrų yra pačiame name, ar bute, tačiau reikėtų atkreipti dėmesį ir į tai, kiek arų ir hektarų žemės ploto įeina į viso nekilnojamojo turto įsigijimo kainą? Tai irgi yra labai vertingas veiksnys, kuris gali daug ką nulemti ir suteikia Jums teisę šiek tiek pasiderėti.

Stenkitės įsigyti tokius namus, kurie yra daugmaž panašaus dydžio, kaip ir kiti namai toje pačioje kaimynystėje. Jeigu Jūsų įsigytas pastatas yra apsuptas daugumos smulkių namų aplinkui, visai tikėtina, kad jo vertė ateityje gali nukristi.

Kai perkate naujus namus yra itin svarbu, jog atkreiptumėte dėmesį į visus kambarius, ypač į miegamuosius ir į virtuvę. Visada galvokite ir žiūrėkite tik į priekį. Apžiūrėkite kokio dydžio yra miegamasis kambarys. Apsvarstykite tokią galimybę, kad ateityje galbūt turėsite vaikų, todėl visada rinkitės tik kambarius su didesniais miegamaisiais. Jeigu dažnai tenka dirbti namuose – yra būtina skirti vieną kambarį grynai darbui. Tai turėtų būti vieta, kur Jums niekas netrukdytų ir kur galėtumėte laikytis visas savo darbo priemones ir jų niekas nečiupinėtų. Yra pastebėta, kad pirkėjai visada mieliau renkasi tokius namus, kurie turi gražias virtuves, su visais naujais ir moderniais baldais, bei visa aparatūra.