nauji butai kauneNauji butai Kaune yra paklausūs tada, kai rinkoje ateina tam tikri pokyčiai. Pokyčius sukelia nekilnojamojo turto savininkai bei nekilnojamojo turto agentai. Vieniems kainas pradėjus mažinti arba didinti iš jų pavyzdį ims daryti ir kiti. Klausimas tik kaip skubiai norima nusipirkti arba parduoti butą ar namą. Nauji butai Kaune parduodami tikrai ne urmu, bet jei paiešką vykdo suinteresuoti žmonės ilgiau nei mėnesį, tai turėtų rasti daugiau ar mažiau tinkantį variantą.

Kaina. Nekilnojamąjį turtą gali įkainoti turto vertintojas, kuris objektyviai įvertintų buto trūkumus ir privalumus. Taip daroma, kai norima parduoti naujos statybos butą ir siekiama, kad jam būtų nustatyta reali kaina, kuri padengtų investuotus į statybą pinigus ir duotų kažkiek pelno. Jei nekilnojamasis turtas neneštų pelno, tai juk būtų neverta užsiimti statybomis. Žiūrint iš pirkėjo pozicijos, tai buto kaina gali būti kintanti, jei ruošiamasi pirkti tiesiogiai iš savininko. Tada dar galimos derybos. Jei perkama per agentūras, tai nauji butai Kaune jau turės didesnę kainą. Kodėl? Todėl, kad agentūros užsideda savo pvm ar kitą tarifą ir dėl to kaina auga, o apie derybas negalima nei pasvajoti.

  1. Kai nauji butai dar tik kuriami, tai jiems ruošiami projektai. Vyksta projektavimo darbai. Su tuo dirba architektai arba projektuotojai. Jie iš anksto turi apgalvoti esminius dalykus. Vienas iš tokių būtų kelių asmenų šeima galėtų gyventi bute. Nuo to priklauso kambarių skaičius. Ar bus vietos tik miegamiesiems, ar bus erdvė, kurią galima vadinti darbo kabinetu? Kokio dydžio galės būti virtuvė? Vonios kambarys? Nauji butai Kaune kartais turi ir ne visai standartinį išplanavimą. Pavyzdžiui, mažesni butai svetainę jungia kartu su virtuve arba svetainė yra kartu ir miegamasis. Būna nusileidžiančių lovų, kurių dienos metu nei nepastebėsi, nes tarsi užmaskuotos. Moderniai išsiskleidžia iš sekcijos ar pan. Taigi, norima pasakyti, kad architektas praktiškai nulemia tai, kam butas bus tinkamas.

Dizainas. Nauji butai Kaunedažniausiai yra apstatomi baldais dar prieš juos parduodant, bent jau pagrindiniais. Žinoma, ne visi, bet kai kurie pirkėjai tikrai ieško jau apstatytų butų. Norime pabrėžti, kad kai parduodamas jau apstatytas butas, tai jo apstatymą būna sukūręs dizaineris. Taip buto interjeras yra paprastas, bet elegantiškas. Minimalistinis stilius jau užkariavo ne vieno pirkėjo simpatijas. Gyventojams patinka, kad nauji butai Kaune yra erdvūs, neperkrauti detalėmis, o viskas daroma apgalvotai ir prasmingai, kai kuriamas buto interjeras. Galų gale, turi būti palikta laisvės ir naujam buto savininkui įnešti kiek savitumo su savo asmeniniais daiktais. Jiems turi būti palikta vietos.

Lokacija. Vieta, kur statomi nauji butai Kaune, turi būti parinkta tikslingai ir logiškai. Ji turi pasižymėti universalumu ir tikti bet kurios amžiaus grupės atstovui. Butas, kurio kieme arti viešojo transporto stotelė, kai arti darželiai ir mokyklos, kai galima patogiai apsipirkti, yra automatiškai didesnės vertės. Taip yra dėl akivaizdaus dalyko: butas netrukdo žmogui pasirūpinti savimi ir artimaisiais. Šeima – svarbiausias dalykas, net jei šeimoje nėra vaikų, yra mylimoji, o jei nėra ir jos, svarbu pasirūpinti ir savo paties gyvenimo kokybe. Taigi, susisiekimas su miesto centru reikalingas, nes ten verda didžiausias veiksmas, nes ten daugiausia darbo vietų. Akivaizdu, kad gyvenamuosiuose rajonuose darboviečių yra mažiau. Taip yra ne tik Kaune, bet ir kituose miestuose.