naturali kosmetikaPastaruoju metu daugelis žmonių ieško alternatyvių, aplinkai ir jiems patiems nekenkiančių maisto produktų ir buitinių valymo priemonių. Po truputi atrandama ir daugiau žaliųjų alternatyvų, todėl nenuostabu, kad ekologiška kosmetika irgi tapo labai dominančiu moteris dalyku. Ekologiškų makiažo priemonių populiarumas sparčiai auga.

 

Ar žinojote, kad vyriausybių reglamentai leidžia naudoti beveik visus ingredientus produktuose, kuriuos mes naudojame savo veido, plaukų, kūno ir nagų priežiūrai? Tai skamba gana kraupiai, todėl yra tikrai verta ieškoti alternatyvų, kad nereikėtų naudoti daugybę nuodingų medžiagų. Gaila, tačiau šiuo metu vis dar nėra kreipiamas didelis dėmesys sveikai odos priežiūrai ir makiažui ir gamintojams yra leidžiama naudoti kenksmingas chemines medžiagas masinėje prekyboje. Kaip pavyzdį, galima pasakyti, kenksmingus ingredientus, kurių nenaudoja natūrali kosmetika, bet naudoja įprasta: dioksanas, nitrozaminas. DEA, amonio lauret sulfatas, alkoholis, izopropilas, polietilenas ir kiti. Dauguma šių junginių yra lengvai absorbuojami odoje ir kūnas neturi kaip jų atsikratyti. Tada visi toksinai lieka mūsų žarnyne ir galiausiai plinta po visą organizmą, todėl gali pažeisti viso kūno organus.

 

Jei norite apsaugoti save nuo kenksmingų medžiagų, kurias naudoja daugelis komercinių ženklų, Jums yra reikalinga tik natūrali kosmetika. Taip pat reikėtų atidžiai skaityti ingredientų sąrašą, nes ne kiekviena įmonė parduoda sertifikuotus gaminius. Ieškodami kosmetikos gaminių, žinokite, kad prie natūralių būna rašomi šie: odą minkštinantys (emolentai), drėgmę išlaikančios medžiagos (humektantai), emulsikliai, paviršinio aktyvumo medžiagos (surfaktantai). Deja, net ir ne visos šios medžiagos yra teigiamos, todėl yra svarbu pasikonsultuoti su kosmetikos tiekėjais – jie tikrai atsakys į visus rūpimus klausimus. Pastebėsite, kad greitai išmoksite visus reikiamus geruosius ingredientus ir patys sėkmingai galėsite išsirinkti kosmetiką. Tik aklai nepasitikėkite internete skelbiama informacija, geriau konsultuokitės su specialistais, tiekėjais ir dermatologais. Nepasitikėkite tais pardavėjais, kurie nesuteikia Jums galimybės pamatyti savo darbo sertifikatų.