Mikropigmentacija   Mikropigmentacija, tai yra tam tikra pigmentų implantacija į  viršutinius odos  dermos  sluoksnius, kai yra naudojama metodika, kuri yra  beveik analogiška  tatuiruočių darymui. Šiuolaikiškos technologijos ir dažai, kurie  yra naudojami šios procedūros metu atitinka  aukščiausius  higienos reikalavimus ir  šis metodas  yra pripažintas  visiškai saugiu.  Ši procedūra taip pat yra palaiminama medikų ir medicinos įstaigų, labai dažnai  ši procedūra  yra būtent ten ir atliekama.  Mikropigmentacija tai yra pigmento įvedimas į odos paviršių pagal lūpų, antakių ir vokų linijas.  Šios  procedūros tikslas yra tas, kad ne būtų  kuriamas makiažas, tačiau, taip pat kad būtų  pabrėžiami natūralūs veido bruožai, tuo pačiu juos paverčiant išraiškingais.  Kontūrai pabaigoje nebūna  labai ryškūs, tačiau jie pabrėžia migdolinę akių formą, išraiškingas lūpų linijas ir antakių išlinkimą.  Su tokios procedūros pagalba galima pakoreguoti netinkamus veido bruožus.  Ši ypatinga procedūra turi ne vieną niuansą ir ypatybes.  Jūs  turite būti pasiruošę tam, kad  pirmosiomis  dinomis  po šios procedūros gali  atsirasti nemalonūs   neigiami  efektai, tai yra jūsų  oda gali pradėti pleiskanoti, ji gali parausti, taip pat oda gali pabrinkti. Tačiau gali nutikti ir taip, kad  jums  visiškai patiks jūsų  būklė po procedūros, kadangi jūsų veido linijos bus ryškesnės.  Jūs neturite laukti akimirksniu atsirandančio rezultato.  Tai yra pakankamai  sudėtingas  procesas ir daug kas priklauso nuo jūsų individualių poreikių ir ypatybių.

Taip pat jūs turite labai aiškiai suprasti, kad nupieštos jūsų  veido linijos gali  išlikti 2-3 metus. Todėl jei jūs  tiksliai žinote, ko norite tai geriau daryti palaipsniui.  Egzistuoja universalios  linijos iš kurių korekcijos būdu galima  sukurti linijas, kurios  bus tikrai jums  tinkamos.  Kai  bus atliekama mikropigmentacija moteris  tikrai įgaus naują  išvaizdą ir naują įvaizdį.  Jūsų aplinkiniai tiesiog negalės  suprasti kas  su jumis nutiko. Tačiau tam atitinkamai reikia sukurti savo naują  įvaizdį.  Jums  reikia  pasisemti daugiau  kantrybės ir būti pasiruošus, kai kuriems  sunkumams.  Pigmentas yra įvedamas su specialios  įrangos pagalba, bei naudojant vienkartinę adatą.  Tai yra daroma  panašiai kaip įdrėskimai.  Nežiūrint į tai, kad yra  atliekamas nuskausminimas priklausomai nuo jūsų jautrumo gali atsirasti tam tikri  skausmo pojūčiai.  Tam kad mikropigmentacija  suteiktų galimybę gauti kokybiškas linijas dažniausiai pakanka kelių šios procedūros seansų. Pirmasis  seansas yra  pagrindinis, o antrasis suteikia galimybę sustiprinti šį  gautą rezultatą, padaryti  linijų spalvas ryškesnėmis  ir ilgaamžiškesnėmis.  Tačiau pigmentas gali blogai adaptuotis odoje ir bus reikalingas papildomas korekcijos  seansas.  Kai  jūs nutarsite daryti  šią procedūrą jūs  turite aiškiai  suprasti, kad pirmojo seanso rezultatas gali  ir nepateisinti jūsų pageidavimų.  Šiuo atveju  procedūros kaina priklausys nuo to ko jūs norite, bei nuo to kas atliks  šią  procedūrą.  Mikropigmentacija gali  būti  atnaujinama  vieną  kartą  kas 6 mėnesius arba po metų.

Klasikinė mikropigmentacija įveda  dažų pigmentus į įvairų gylį. Toks makiažas kartais gali tarnauti net ne vienerius metus.  Mikropigmentacija yra atliekam pagal numatytas  technologijas.  Jūs turite pasirinkti  kokia metodika  bus jums pati tinkamiausia, tai yra panašiai kaip ir automobilio pasirinkimas.  Pasistenkite nesivadovauti šios akimirkos  norais ir pigiomis  kainomis. Svarbiausia pagalvokite  apie savo sveikatą. Be to, labai dažnai mikropigmentacijos  procedūra būna labai lanksti ir jūs galite net pakeisti savo makiažo  atspalvį priklausomai nuo to kokie  yra jūsų poreikiai.   Atspalvius jūs galite pakeisti net jei praėjo metai ir pasikeitė  jūsų stilius. Gali būti  sustiprinamas  arba  susilpninamas  atspalvis.