rastiniai namaiKompiuterių ir globalizacijos amžiuje, kai šiuolaikiški dangoraižiai yra beveik kiekviename mieste, tačiau rąstiniai namai nepraranda savo populiarumo ir yra statomi net sostinėse. Tai yra aiškinama labai paprastai, kad ir kaip žmogus džiaugtųsi naujomis technologijomis, tačiau ir progresu, tačiau žmogus vis dar išlieka gyvosios gamtos dalimi ir stengiasi save apsupti šviežiu miško ir laukų oru. Mediniai namai gali jums suteikti harmonijos atmosferą.

Kodėl mes taip norime būti artimi gamtai?

Visų pirma mediniai namai garsėja savo teikiama nauda žmogaus sveikatai, kadangi mediniai namai padeda pagerinti savijautą ir padeda sustiprinti žmogaus imuninę sistemą ir taip pat padidina atsparumą stresui. Taip pat rąstiniai namai gali savyje reguliuoti autonomišką atmosferą, optimali drėgmė yra palaikoma tokia, kad būtu patogi žmogaus kvėpavimui. Mediniai namai pasižymi puikia garso ir šilumos izoliacija, niekas nepasižymi tokiomis naudingomis izoliacinėmis savybėmis.

Kalbant apie rąstinių namų statybos darbus, tai jie pasižymi ekonomiškumu. Rąstiniai namai nereikalauja masyvaus fundamento užliejimo ir brangių statybinių medžiagų, statybos nereikalauja didelių laiko sąnaudų, kurių reikia statant akmeninius arba plytinius namus. Juk mediena, tai yra lengva ir tvirta medžiaga. Rąstinių namų konstrukcija sukuria patikimą patvarumą ir kalbant apie požeminius smūgius, o rąstinio namo monolitiškumas suteikia galimybę namui tarnauti daugiau kaip amžių. Dar vienas rąstinių namų privalumas tai, kad tokiuose namuose neatsiranda vabzdžių, tokių kaip skruzdėlės, vabalai ir bitės. Pamirškite, kad vabzdžių naikinimui jums gali prireikti cheminių medžiagų, kadangi jie tiesiog nebus suinteresuoti jūsų namo naikinimu.

Žinoma, mediniai namai suteikia daugiau saugumo, jie pasižymi puikiomis izoliacinėmis savybėmis, tačiau mes taip pat geidžiame, kad namas, kuriame mes gyvensime atrodytu patraukliai, todėl rąstiniai namai yra puikus pasirinkimas, kadangi jie atrodo vizualiai patraukliai, stabiliai ir tvirtai. Medaus spalvos rąstiniai namai jūsų namui gali suteikti patrauklumo ir žavesio, o jūs tokiame name jausitės nepakartojamai. Šilti ir jaukūs mediniai namai jums suteiks tai ko jums taip trūksta, o šiuo namu galėsite džiaugtis ne tik jūs, tačiau ir jūsų anūkai.