tarptautiniai pervezimaiRinkoje didėja paklausa siuntinių ir krovinių pervežimams. Reisas Lietuva – Anglija itin populiarus ir pervežimų skaičius tik auga. Lietuva – Anglija pervežimai yra kompanijos UAB „Baltic Transa“ arkliukas. Būtent šios kelionės sudaro didžiausią krovinių gabentojų srautą. Mūsų tėvynainiai dažnai keliauja į Angliją, nes ten jau daug kas turi giminaičių, draugų, kurie atsikrausčius į šalį padeda įsikurti, supažindina su vietos kultūra, padeda susitvarkyti dokumentus legaliam darbui. Kalbant apie dokumentus, kurių reikia persikraustymui, tiksliau krovinio pervežimui, sutvarko įmonės darbuotojai ir muitinėje problemų nekyla. Pasitaikius bet kokiems kelionės trikdžiams į juos reaguojama greitai ir operatyviai. Patyrę darbuotojai turi ilgametę patirtį logistikoje ir turi savo sandėlius daugelyje Anglijos miestų.

Geras geografinis išplanavimas suteikia visas galimybes krovinius iškrauti ir pakrauti kada prireikia. Dėl kliento poreikio yra pasirūpinta, kad krovinys gali būti laikinai saugomas, kol prireiks jį atsiimti. Kelionės maršruto laikas visada derinamas su klientais, o kreiptis į įmonę „Baltic Transa“ galima bet kurią savaitės dieną.

Lietuva Anglija pervežimai vyksta kiekvieną savaitę, tai užtikrina, kad krovinys niekada nevėluos pagal nustatytą terminą. Gabenami gabaritiniai ir negabaritiniai kroviniai skirtingais sunkvežimiais. Tentiniai sunkvežimiai gali vežti skirtingo svoriu krovinius. Darbuotojai vairuoja atsargiai ir atsakingai, nes kiekvienas krovinys yra apdraustas nuo defekto. Be to, įmonės nenori susigadinti savo geros reputacijos, kurią pelnė klientų pasitikėjimu. UAB „Baltic Transa“ vadovaujasi sąžiningumu ir krovinius gabena konkurencingomis kainomis. Įsipareigojimai pervežimams tvirti, nes vykdomi pagal CMR konvenciją (Tarptautinio krovinių vežimo keliais sutarties konvencija).

Jei nežinote, kokio dydžio transporto priemonės reikės krovinio pervežimui Lietuva – Anglija ar Anglija – Lietuva maršrutu, susisiekite su įmonės darbuotojais, kurie Jums suteiks konsultaciją visais susijusiais klausimais. Jei kliento darbas reikalauja pastovaus keliavimo ar logistikos paslaugų, tai jie kreipiasi į UAB „Baltic Transa“ kartą per metus, mėnesį ar net kartą per savaitę. Pastovūs klientai bendradarbiauja su šia įmone, nes ji patikima. Būtent patenkintas klientas, kuris savo noru rekomenduoja paslaugas kitiems yra geriausia ir daugiausiai rezultatų teikianti reklama.