Langų reguliavimas ir langų tarpinių keitimas – susiję dalykaiNamo išvaizdai svarbu pasirinktos spalvos, medžiagų faktūros, formos ir t. t. O namų šilumai išlaikyti reikalingi kiti dalykai, tokie kaip ekonomiška šildymo sistema ir patikimi langai. Reikalas tas, kad ir patikimų langų nusipirkimas nepadės, jei juos įmontuos šarlatanas, o ne specialistas. Tik langų meistras gali langus įmontuoti taip, kad langų reguliavimas būtų reikalingas ne greitai. Taigi, kas atitolina langų reguliavimą? Kas galų gale yra langų reguliavimas? Ar visiems langams reikalingas langų tarpinių keitimas ir kiek laiko tai užtrunka? Apie viską pakalbėsime iš eilės.

Pradėkime nuo to, kad dažniausias klientų pasirinkimas – plastikiniai langai. Nepriklausomai nuo pasirinkto pardavėjo, bet priklausomai nuo gamintojo, langų remontas bus reikalingas greitai arba visai ne greitai. Radus tinkamą ir patikimą langų gamintoją dar neskubėkite džiaugtis, nes negalima neperšokus per griovį sakyti „op“. Kaip tikriausiai ir patys suprantate, langus montuoti patogiausia šiltuojumetu, bet ar montavimas pavyko, iš tikrųjų pajausite tik žiemą! Tik nuo langų meistro darbo priklausys, ar namuose, palei langus nesusidarys liaudyje vadinami „šalčio tiltai“. Būtent dėl jų kaltės namuose gali jaustis skersvėjai. O toks reiškinys bylotų ir apie prastą šilumos izoliavimą… šalti namai – tai namai, kuriuose nesinori būti. Visą dieną su karštu puodeliu arbatos juk nesėdėsite.

Vienas langų remonto darbų – langų reguliavimas. Kai reikalinga ši procedūra, langas, t. y., jo profilis ar tarpinės, gali būti visiškai sveikas. Visa esmė slypi tame, kad per ilgus metus langas nusėda žemyn ir sumažėja sandarumas. Plika akimi tai gal ir nepastebima, bet žiemą smarkiai juntamas temperatūros pokytis patalpų viduje. Tada turėtų būti kviečiamas patyręs langų specialistas, kad pataisytų esamą padėti. Langų reguliavimas bus pageidautinas po maždaug 8 metų nuo tada, kai langai pradėti naudoti. Kadangi langų tarpinių keitimas dažniausiai reikalingas taip pat po 8 metų, tai šios dvi procedūros dažniausiai užsakomos vieno užsakymo metu. Nežinodami, ar tikrai atėjo laikas jas abi atlikti, galite pasikonsultuoti su tuo pačiu meistru, kuris kadaise įmontavo jūsų namuose langus. Kai montavimas baigtas, neišmeskite langų meistro kontaktų, jei jūsų langų tiekėjas siūlo ir remonto paslaugas ateičiai. Nėra langų, kurie išvengtų remonto, nebent tik tada, jei patalpų savininkas pageidauja ne remonto, o naujų langų. Tik pastarasis sprendimas kainuos daugiau nei langų reguliavimas ir langų tarpinių keitimas kartu sudėjus. Kiekvienam pagal „kišenę“ užsakymą kiekvienas pateikia pagalsavo poreikius ir savo finansines išgales.

Informuojame, kad langų reguliavimas ir langų tarpinių keitimas tikrai nesurys daug jūsų laiko. Įmonės darbuotojai asmeniškai pasirūpina, kad langų remonto darbai būtų padaromi kaip galima greičiau, žinoma taip, kad nenukentėtų atliktų darbų kokybė. Galite dėl greito aptarnavimo ir nebijoti, tik prieš samdydami įmonę sužinokite, ar garantija taikoma tik gaminiams, ar ir atliktiems darbams. Tada būsite visiškai ramūs, nes jei netyčia meistras padarytų kokią subtilią klaidą, jis turėtų ją nemokamai pataisyti, jei įmonė teikia atliktiems darbams garantija. Įmonės, kurios tokią garantiją siūlo, iš karto įrodo, kad dirba sąžiningai. Pykti ant langų meistrų nereikėtų, nes visi esame žmonės ir visiems bent kartą gyvenime yra nenusisekęs koks nors projektas. Mokėkime suprasti vieni kitus ir su darbuotojais elgtis diplomatiškai. Prisiminkite, kad jokia ledi ar džentelmenas neleistų sau pratrūkti kaip „turgaus bobai“. Bendraukime profesionaliai!