virtuves baldaiVirtuvės baldai turi būti ne tik gražūs, bet ir kuo patogesni joje gaminantiems šeimininkams. Seniau virtuvė buvo daugiau „darbo“ vieta, tačiau pastaruoju laiku ji tapo ir šeimos susibūrimo, ir malonių susitikimų su draugais, ir jaukių vakarojimų vieta. Taigi vien tik geros išvaizdos virtuvės baldams neužtenka – jie turi būti ir kuo patogesni, kad ir priemonės, ir įrenginiai būtų kuo arčiau, taip pat atitikti modernios virtuvės reikalavimus. Nes – kuo patogesnė virtuvė, tuo malonesnė maisto ruoša.

Planuojant šį kambarį naujuose namuose gali pagelbėti virtuvės baldus Kaune gaminančios įmonės darbuotojai. Nes labai svarbu viską išdėlioti taip, kad kuo daugiau sutrumpėtų kasdieninė ruoša ir kuo patogiau būtų organizuoti askirus darbus, atsižvelgiant į įvairius ergonominius reikalavimus, vidinę virtuvės įrangą. Norint optimaliai organizuoti ruošą, išvengti didesnių atstumų ir tuo pačiu sutaupyti laiko, reikia apgalvoti, kas ir kur bus sudėta, ir viskas virtuvės balduose sudėliota taip, kad jie visada būtų ten, kur jų gali prireikt. Taigi geriau netaupyti spintelėms, kad vėliau nepritrūktų vietos būtiniausiems produktams ar indams. Taip pat patartina netaupyti renkantis baldams furnitūrą: virtuvės baldų Kaune gamintojai tvirtina, jog pigūs ir nepatvarūs stalčių bėgeliai, durelių vyriai ar rankenėlės greit sulūš, o juos teks keisti naujais. Todėl geriau iš karto pasirinkti nors ir brangesnius, bet tvirtesnius.

Patogus, parankus virtuvės baldų bei visos įrangos išdėstymas kiekvienąkart teiks malonumą, o ne vargą gaminant. Virtuvės baldai turi būti sustatyti taip, kad maisto gaminimas vyktų iš dešinės į kairę ir to proceso metu reikėtų kuo mažiau vaikščioti. Aukšta spinta su ištraukiamais krepšiais ar stalčiais patogi dėl to, kad visas jos turinys ištraukiamas vienu judesiu, yra viskas lengvai ir iš įvairių pusių pasiekiama. Dideli ištraukiami stalčiai patogūs dėl talpumo, jame viskas lengvai pasiekiama, vietos pakanka net ir labai dideliems daiktams.

Dažnai virtuvėje akys raibsta nuo spalvingos ir gausios stalo aksesuarų įvairovės. Tačiau subtiliai paprasti ir tuo žavingi to paties dizaino indai visuomet bus paklausūs bei madingi. Sudėkite į juos prieskonius, birius produktus ir taip papuoškite virtuvę.

Etiketo, spalvinės gamos, supančios aplinkos, serviravimo detalių dermė ne tik žavi akis, sukuria pakilią nuotaiką, bet ir tinkamai nuteikia skonio receptorius.