Kroviniai į Varšuvą ir iš jos keliauja kiekvieną mielą dieną. Tai yra labai įvairūs daiktai, ar lauktuvėms artimiesiems. Priklausomai nuo to, kokiu tikslu, kroviniai į Varšuvą yra gabenami, priklauso ir jų turinys. Vieni žmonės tiesiog siunčia įvairias lauktuves į Varšuvą, jeigu ten yrakroviniai jų giminaičių, kurie gyvena Lenkijoje. Kroviniai į Varšuvą – tai tokia paslauga, kuri praverčia ir tada, kai norime atsigabenti į savo šalį, arba nugagenti iš jos į Varšuvą kokias nors prekes. Niekam jau ne paslaptis, kad į Lenkiją plūsta tikrai nemaža dalis žmonių, kadangi ten galima pigiau apsipirkti. Tačiau iš kitos pusės, juk kelionė irgi kainuoja, tad kartais verta labai gerai pagalvoti, ar tokios kelionės apskritai Jums gali atsipirkti. Kroviniai į Varšuvą keliauja kasdien. Bet lygiai tą patį galima pasakyti ir apie turistus. Nebūtinai lietuvius, tačiau ir labai daug kitų Europos gyventojų traukia šis Lenkijos miestas. Jį norisi bent kartą per gyvenimą aplankyti. O, kad keliautumėte į Varšuvą iš anksto pasirengę, Jums būtų pravartu žinoti, ką galima aplankyti Lenkijos sostinėje – Varšuvoje.

Galbūt nustebsite, tačiau Varšuvoje yra tikrai ką aplankyti. Ten yra 92 puikaus kraštovaizdžio vietos, 42 muziejai, 16 parkų, 87 pramogų zonos, 48 įvairių žaidimų zonos, 16 vietų įvairiems lauko užsiėmimams, 14 apsipirkimo vietų, 12 teatrų ir koncertų salių, 44 naktinio gyvenimo klubai ir t.t. Sąrašas išties yra labai ilgas, o nuvykus į Varšuvą galima tikrai nesunkiai pasimesti visoje toje pramogų zonoje. Jeigu mėgstate muziejus, mes Jums primygtinai rekomenduojame aplankyti bent jau du muziejus:

  1. Prisikėlimo muziejus. Modernus, aukštųjų technologijų muziejus perteikia visus senuosius karo metų vaizdų palikimus. Visa istorija yra rodoma trim lygiais per interaktyvius ekranus, nuotraukas, filmų archyvus ir asmeninius dokumentus. Tai leidžia iš tikro pajausti visą tą senovinį karo dvelksmą, todėl yra rekomenduojama čia lankytis tik tikriems entuziastams. Muziejus turi labai didelę ir tikrai neįkainojamą istorijos faktų kolekciją. Per visus muziejaus pastato lygius, mes keliaujame tarsi po atskirus antrojo pasaulinio karo laikotarpius.
  2. Lenkų žydų istorijos muziejus. Istorijos muziejus labai patiks tiems, kas domisi visų žydų istorija apskritai. Šiame muziejuje yra žymima 1000 metų Lenkijos žydų istorija. Yra ir pavaizduotas didžiausias Europoje žydų bendruomenės sunaikinimas. Siekiant gauti maksimalią naudą iš kernuose matomų vaizdų – pasiimkite su savimi audio gidą. Muziejuje netruks ir interaktyvių žemėlapių, nuotraukų ir kambarių su vaizdo įrašais.

Mes taip pat Jums rekomenduojame būtinai aplankyti ir Varšuvos senamiestį. Jeigu norite pasipirkti, tai geriausia bus, jei tai padarysite Chmielno gatvėje. Tai bene geriausia gatvė apsipirkimui. Netoliese Jums tikrai netruks restoranų, barų ir nedidukių parduotuvėlių, kuriose galėsite rasti tikrai ne vien su Lenkija susijusių aksesuarų ir suvenyrų, tačiau ir visai kitokių naudingų sau prekių. Senamiestyje galite įsigyti bemaž visko, pradedant drabužiais, baigiant knygomis, ar papuošalais. Visos tokios parduotuvėlės be galo patinka tiek vyrams, tiek ir moterims, kadangi jos yra nedidukės, nebrangios ir jose galima rasti daug įdomių dalykėlių. Būtinai apsilankykite netoliese esančiame šokolado bare. Taip pat galite įsigyti ir visiškai originalių perlų už labai nedidelę kainą. Esant poreikiui galima apsilankyti ir daugiau kaip 50 metų veikiančiame grožio salone – kirpykloje, pavadinimu „Laurent“. Ši vieta yra garsi tuo, kad dirba jau tiek daug metų. Taigi visame senamiestyje galite ne tik apsipirkti, tačiau ir susipažinti su architektūriniais ir senais pastatais.