Nekilnojamojo turto rinka pradėjo „kepti“ kotedžus vieną po kito ištisais rajonais ne tik ties Palanga, bet ir kitų miestų rajonuose. Iš tiesų, gyventojų nuomonė tokia, kad kotedžas praktiškai prilygsta butui, bet ne nuosavam namui, nes turi be galo mažą kiemą, tik siaurutėlę, gal ikea baldaiporos metrų juostą žemės, už kurios jau kaimynas turintis tiek pat mažai žemės. Gyvenimas kotedžuose tai tarsi gyvenimas degtukų dėžutėse. Tie namukai nedidukai ir praktiškai be nuosavo kiemo. Tokiu atveju, kam gyventi už miesto, kai galime bute gyventi miesto zonoje, net miesto centre arba netoli centro. Nauji butai Palangoje yra tikrai paklausūs ir, nors kotedžiai suteikia konkurencijos, nekilnojamojo turto agentai dėl to nėra išsigandę.

Palanga visados traukė žmones ir net Palangos meras yra pasakęs, kad Palangos nekilnojamasis turtas yra itin aukštos būklės. Tie, kas juo tiki, turbūt tai laiko gera rekomendacija įsigyti nekilnojamojo turto būtent tame mieste. Nauji butai Palangoje yra geruose rajonuose, jie kokybiški ir gražūs. Kodėl lietuviai turėtų nenorėti tokį turėti? Priežasčių nepirkti buto Palangoje yra tikrai mažiau nei prižasčių jį pirkti. Nekilnojamasis turtas yra pakankamai saugi sritis investavimui. O jei ketinama tiesiog pakeisti gyvenamąją vietą, tai jokių kliūčių nėra. Galima nesunkiai parduoti seną butą, pridėti šiek tiek santaupų ir štai, nauji butai Palngoje jau nauji jūsų namai. Nauji butai Palangoje yra ta gyvenamoji vieta, kuri leidžia gyventi kurortiniame mieste, kuris yra sutvarkytas, atrestauruotas, modernus miestas. Tai galimybė gyventi tarpkultūrinėje erdvėje, nes joje netrūksta kitataučių kaip ir sostinėje. Turistai erzina tikrai ne visus Palangos gyventojus. Yra tokių lietuvių, kurie nėra siauro mąstymo ir naudojasi galimybe pažindintis su užsieniečiais savo mieste. Jiems įdomu pakalbėti su kitos kultūros žmonėms, sužinoti, kaip jie gyvena savo šalyje, kokia ten padėtis, ką ten pas juos būtų galima aplankyti būnant turistu jų šalyje ir pan. Informacijos mainai vyksta labai sėkmingai bendraujant akis į akį, net ir atsitiktinai susipažinus kavinėje ar kitoje viešoje miesto vietoje. Taigi nesvarbu, ar jūsų namai yra statomi kotedžai, ar nauji butai Palangoje, gyvendamas Palangoje jūs turite visus šansus praplėsti savo draugų ratą, nes neabejojame, kad mokate susikalbėti nors viena užsienio kalba (rusų k. ar anglų k.). Tai yra ne tik keitimasis informacija, patirtimi, žiniomis, bet ir bendravimo įgūdžių gerinimas, kalbinių įgūdžių gerinimas. Galima daryti išvadą, kad gyvenimas Palangoje net laisvalaikiu padeda žmogui tobulėti kaip asmenybei. Kai bendraujame ne tik su savo tautiečiais, bet ir kitataučiais, praplečiame akiratį, tarsi pamotome pasaulį net nekeliaudami.

Įdomu, ar tie žmonės, kurie kas dieną naršo internete, kurie nuolatos laiko įjungtą ir mobilujį internetą, kad visada būtų pasiekiami, domisi nekilnojamojo turto rinką. Kai kurie žmoonės stebi butų ir namų kainas net tada, kai neketina artimiausiu metu pirkti nei buto nei namo. Tad kodėl tuos žmones domina nauji butai Palangoje, Vilniuje, Kaune? Žmonės tiesiog nori žinoti, kokia situacija yra jų šalyje. Jie nori matyti, ar įmanoma turimą butą parduoti greitai. Nori žinoti, per kiek laiko yra įgyvendinami statybų projektai. Juk jau minėti kotedžai yra pardavinėjami dar tada, kai jų vidus dar visiškai nėra įrengtas, bet pirkėjo („kupčiaus“) ieškoma iš anksto. Taip ir nauji butai Palangoje ieško naujų savo šeimininkų, nors dar ne iki galo pasipuošė apdailą.