Skelbimai

                 Skelbimai esant  visam paprastumui tai yra viena iš sudėtingiausių reklamos rūšių. Unikalus skelbimas gali būti padaromas naudojant tinkamą  informaciją, kurioje  bus apie 1000 spausdintų simbolių. Apskritai, skelbimai tai yra vienas  iš seniausių reklamos rūšių, priešingai nei radijas, televizija ir jau tuo labiau internetas. Ši reklamos  rūšis yra talpinama  tam tikroje rubrikoje.  Ir ji egzistavo dar praėjusio amžiaus  pradžioje ir jau tada šis būdas  buvo pakankamai  efektyvus.  Kaip tada taip ir dabar skelbimai yra sudaryti iš  antraštės  ir trumpo teksto. Jų ilgis gali  būti  skirtingas, tačiau dažniausiai  jie nebūna ilgesni nei  100 žodžių. Kadangi skelbimo tikslas yra pardavimas tam, kad klientas būtų įtikintas pamatęs  vos vieną arba kelis  skelbimus.  Atitinkamai atsižvelgiant į tai galima padaryti tam tikras išvadas, kai yra  sudaromas  skelbimas reikia  pasakyti labai trumpai,  skelbimuose turi būti pateikiami tik patys  geriausi faktai.  Jei yra įmanoma jau   sukurtą  skelbimą  verta  dar labiau  sutrumpinti.  Taigi skelbimai gali   stimuliuoti potencialių klientų veiksmus. Tai yra praktiškai  aukščiausias pilotažas. Skelbimai  gali būti dedami į nekilnojamojo turto, darbo pasiūlymų, kompiuterių, technikos, komunikacijos, buities, baldų, floros ir faunos, pramogų skiltis.  Tačiau  ką reikia padaryti, kad būtų patalpinti jūsų skelbimai?   Dedami skelbimą  būtinai įsiminkite, kad jums reikia į kelti ir nuotrauką ypatingai tuo atveju jei tai yra parduodamas daiktas, pavyzdžiui, automobilis  arba  buitinė technika. Juk  jį norės pamatyti kiekvienas potencialus  pirkėjas.

Jei jūsų skelbimai yra  skiltyje  butai ir nekilnojamas turtas, tokiu  atveju jums  reikia  nufotografuoti visas  savo buto patalpas, tai yra  virtuvę, vonios kambarį,  svečių kambarį, miegamąjį ir net   tualetą. Šiuo atveju  viskas yra labai svarbu.  Būtinai įdėkite tik  kokybiškas nuotraukas, kuriose potencialus pirkėjas galės tinkamai įvertinti jūsų buto  būklę.  Visada skelbimuose  nurodykite tik adekvačią kainą, kuri atitiks realią  jūsų prekės  būklę.  Kadangi tokie  skelbimai nebus patrauklūs pirkėjams, jie gali vengti tokių skelbimų. Būtinai užpildykite  ir parašykite  visą  reikiamą informaciją  apie parduodamą prekę.  Kai parduosite butą būtinai nurodykite  buto  plotą, bei nurodykite  kokia yra jo būklė, kuriame rajone jis  yra parduodamas, bei kokius  privalumus turi jūsų parduodama prekė, kadangi priešingu atvejui ji gali nesusilauki dėmesio, nes bus pateikta  ne visa  informacija, kuri yra aktuali klientams.  Visų pirma, skelbimai turi   būti tinkamai pateikiami ir tik tada jie  jums   suteiks reikiamą  rezultatą, kurio  jūs tikitės. Draudžiama  skelbimuose pateikti klaidingą informaciją, neteisingai nurodyti gyvenamuosius  rajonus, parduodamų prekių trūkumus ir privalumus.  Taip pat nepageidautina, kad į skelbimų puslapį būtų dedamos klaidinančios nuotraukos.

Kai yra  dedami skelbimai taip pat yra tam tikri punktai, kuriuos daryti nerekomenduojama, pavyzdžiui,  nerekomenduojama dėti skelbimų, kurie neturi nuotraukų, taip pat nevertėtų  naudoti žemos kokybės  atvaizdus arba  visiškai neaiškias nuotraukas, kuriose nėra pateikiama reikalinga informacija.  Taip pat nėra  rekomenduojama pasakyti nepatikimą kainą, kuri iš tiesų bus melas.  Skelbimai  turi  būti  kokybiški ir patikimi, kad klientas nejaustu jokios apgaulės ir galėtų pasitikėti ne tik jumis, tačiau ir mumis.  Juk bendradarbiavimas visada turi  būti abipusis, tik tokiu atveju  tai bus naudinga abiem.  Iš tiesų ši paslauga  yra labai naudinga žmonėms, kurie  nori parduoti    jiems nereikalingus daiktus, bei tiems žmonėms, kurie  noris karstai reikiamą daiktą, kuris  jau  galbūt ir nėra  naujas, tačiau jis kainuos tikrai mažiau, nei  naujas daiktas, kuris  yra parduodamas  parduotuvėje.