granuliniai katilaiSunku, o galbūt net ir neįmanoma įsivaizduoti užmiesčio namo be židinio arba kamino? Žinoma, kad neįmanoma. Tačiau ką geriau įsigyti židinį, krosnelę, o galbūt trečią variantą, tai yra granulinį katilą. Daugeliui yra labai sudėtinga priimti sprendimą. Taigi kaip elgtis, kad jūs galėtumėte džiaugtis ne tik liepsna, tačiau ir namų šiluma. Žinoma, visada yra tradicinis sprendimas, tai yra krosnelės, kurios jūsų namams tikrai suteiks pakankamai šilumos. Šiuolaikiniai židiniai taip pat gali suteikti ne tik stilingą išvaizdą, tačiau ir šilumos. Taigi svarbiausia yra žinoti funkcinę jūsų prietaiso paskirtį ir tada jūs žinosite ką į jums reikia įsigyti.

Jei jums yra reikalinga krosnelė, kuri bus montuojama užmiesčio name, kuriame jūs lankotės pakankamai retai, tai jums tiks greito kūrenimo krosnelės, o jei jums yra reikalingas patalpos šildymas, kurioje jūs būsite pakankamai daug laiko arba gyvensite nuolatos yra tikslinga naudoti lėto įšilimo krosneles. Mūsų parduodami židiniai ir krosnelės savyje suderina viską ką gali turėti geriausi šildymo prietaisai.

Granuliniai katilai taip pat yra labai neprastas sprendimas, kadangi granulės yra ekologiškai švarus kuras, kuris nerado visiškai jokios žalos mus supančiai aplinkai. Labai svarbu tai, kad granulinių katilų kūrenimas yra kur kas ekonomiškesnis būdas, todėl tai jums padės sutaupyti daugiau šeimos lėšų. Be to šildymas su granuliais katilais yra kur kas patogesnis, kadangi jo naudojimas praktiškai niekuo nesiskiria nuo patalpų šildymo naudojant automatinį dujinį katilą. Taip pat granuliniai katilai turi vieną puikų privalumą, jie gali veikti be jokios pertraukos, net tada kai jau yra pasibaigęs pagrindinis katilo kuras. Šildymą galima reguliuoti keliais mygtukų paspaudimais arba automatiškai. Taigi šie granuliniai katilai yra puiki alternatyva įprastam šildymui.

Mes savo klientams galime pasiūlyti platų židinių ir krosnelių pasirinkimą, kurios jums suteiks galimybę grožėtis ugnies liepsna ir žinoma platų granulinių katilų asortimentą, galbūt jie nėra tokie stilingi ir gražūs, tačiau kalbant apie ekonomiškumą geresnio varianto jūs tikrai nerasite. Taigi telieka tik pasirinkti. Sėkmės!