keltų bilietaiJei šiuo metu kaip tik esate susiruošęs į kelionę, yra verta pagalvoti, kaip geriau keliauti: lėktuvu ar keltu. Kelionės lėktuvu yra vienos greičiausių ir patogiausių, tačiau yra verta susipažinti ir su kelionės keltu privalumais, nes tokia kelionė yra ne tik pigesnė, bet ir žymiai įdomesnė.

Pastaruoju metu atsirado nemažai avialinijų, kurios siūlo labai pigius skrydžius ir tokiu būdu skatina kelionės entuziastus aplankyti įvairias pasaulio sostines. Tačiau pagrindinė problema yra ta, kad nepaisant nebrangios bilietų kainos, iš pradžių nėra akcentuojami įvairūs kiti kelionės mokesčiai (pavyzdžiui, bagažo mokestis). Atsižvelgiant į šias išlaidas ir kitą dažną problemą – skrydžių nukėlimą, geriau jau yra rinktis keliones keltais. Tai ne tik pigesnis, bet ir paprastesnis keliavimo būdas. Be to yra galimybė, kad keltų bilietai bus itin pigūs, jei pirksite paskutinės minutės pasiūlymu, arba tam tikru sezono metu. Keltų bilietai dažnai yra parduodami su įvairiomis akcijomis.

Kelionė keltu nesukelia daug streso, nes nereikia nuolat galvoti, kaip sutalpinti savo bagažą, kaip neviršyti leistino svorio ir kita. Keliaujant keltu nereikia rūpintis bagažo kiekiu, nes jis yra neribojamas, o be to galite važiuoti savo automobiliu, kuris irgi yra perkeliamas. Taip Jūs galite sutaupyti nemažai pinigų nuvykę į kitą šalį, nes nereikia papildomai rūpintis automobilio nuoma. Taip pat yra žmonių, kurie jaučia didelę baimę skrydžiams lėktuvu. Todėl jiems geriausia ir saugiausia būtų keliauti automobiliais ir keltais

Kitas puikus privalumas, kurį gali suteikti kelionė keltu, tai pramogos. Keltuose netrūksta barų, restoranų, neapmuitinamų parduotuvių, baseinų. Taip pat keltuose dažnai vyksta įvairūs renginiai, todėl tokia kelionė žmonėms visiškai neprailgsta. Priešingai – suteikia daugybę nuotykių. Vaikams pramogų taip pat netrūksta – jiems būna įrengtos specialios žaidimų aikštelės. Taip pat galima išeiti į denį ir pasimėgauti saulėlydžiu, jūra, nufilmuoti gražius gamtos vaizdus.

Jei niekada neteko keliauti keltu – daug prarandate. Keltas – tai pramogų oazė vandenyje ir nepamirštamas gyvenimo nuotykis. Jei turite klausimų, visada galite teirautis kelionės vadybininko, kuris padės Jums išsirinkti optimaliausią kelionės keltų variantą.