Klijai blakstienų priauginimui

Klijai tai   yra pati pagrindinė medžiaga, kai yra priauginamos blakstienos, be klijų tiesiog nėra įmanoma įsivaizduoti kaip galėtų būti atliekamas blakstienų priauginimas. Nuo jų   priklauso apie 90 procentų priauginimo sėkmės.klijai akims Jei   blakstienas galima pasirinkti blogesnės kokybės ir jos gražiai atrodys, tokiu atveju su klijais jums to nepavyks padaryti. Nuo to kokie klijai blakstienų priauginimui bus naudojami priklausys tai kokybė ir tai kaip ilgai jums tarnaus blakstienos. Pagal šiuos du kriterijus ir yra žvelgiama ar meistras yra profesionalas. Taigi klijai tikrai darys   įtaką šiems   abiems faktoriams. Nuo tada, kai atsirado blakstienų priauginimo technologija pasikeitė kelios klijų kartos ir šiais laikais rinkoje galima pamatyti klijus. Pirmųjų klijų sudėtyje   buvo dervų, tokiu būdu klijai buvo juodi ir jie buvo labai tamprūs ir sukeldavo alergijas. Vėliau klijus pradėta gaminti naudojant guminę pudrą, tokiu atveju klijai tapo ne tokie alergiški ir lipnesni. Šių klijų trūkumas yra tas, kad klijai nusėsdavo ant dugno ir prieš kiekvieną procedūrą klijus buvo galima ilgai ir kruopščiai krapštyti. Taip pat šie klijai galėjo būti labai trumpai saugomi ir   šie klijai išdžiūdavo per 10-20 sekundžių. Tačiau šiuo metu klijai yra gaminami iš specialių suodžių, kurie klijams suteikia tamsiai pilką spalvą ir yra labai lipnūs. Naujos kartos klijai turi ne vieną privalumą, tai yra   skyst a konsistencija, kuri suteiks galimybę veikti slystančio   lašo metodika, klijai nepalieka jokių kamuoliukų ir nesitampo.

Kai yra naudojami klijai blakstienų priauginimui taip pat jums reikia pasirinkti kokios spalvos klijai bus naudojami. Egzistuoja kelių rūšių klijai, kurių spalva juoda ir permatoma. Dažniausiai permatomi klijai yra naudojami, kai   yra priauginamos spalvotos blakstienos   ir atliekamas dekoravimas. Tačiau judos blakstienos, klijuojamos permatomais klijais atrodo   kur kas   natūraliau. Geri ir nauji permatomi klijai turi likti permatomi   ir tada, kai jie išdžiūna. Juodi klijai yra naudojami tada, kai yra priauginamos   juodos blakstienos. Taip pat kaip ir permatomi, juodi klijai neturi keisti savo spalvos, kai yra   priauginamos blakstienos. Kai yra pasirenkami klijai blakstienų priauginimui būtinai pasitikslinkite kokia   yra klijų sudėtis, koks gamintojas, kada buvo pagaminti klijai ir koks yra jų galiojimo laikas. Kai kurie klijai, ypatingai pigūs savo sudėtyje gali turėti formaldehidus, kurie gali pažeisti švelnią vokų odą. Be to, labai svarbu, kad klijai turėtų   kokybės sertifikatą. Taip pat klijai skiriasi   ir pagal savo konsistenciją. Įprastai klijai nepaliesti   galės išlikti 6-10 mėnesių. Jie   turi būti saugomi sausoje ir vėsioje vietoje. Jei klijai bus saugomi šaldytuve, tokiu   atveju jis turi būti ištraukiamas valandą prieš procedūrą.

Save rekomendavę gamintojai, kaip taisyklė siūlo klijus   skirtus įvairaus profesionalumo meistrams, klientų poreikius ir jų organizmo reakciją į klijus. Pavyzdžiui, labai patyrusiems meistrams klijai blakstienų priauginimui pagreitina blakstienų priauginimą, jie suteiks maksimalią fiksaciją. Klijai kurie   džiūna lėčiau ir suteikia pakankamai laiko meistrui perklijuoti blakstienas taip pat nėra   labai prastas pasirinkimas. Žmonėms, kuriuos kamuoja alergija kai kuriems klijų komponentams yra gaminami alergijos nesukeliantys klijai. Kaip taisyklė, tokie   klijai   jums tarnaus trumpiau nei įprasti klijai. Taip pat yra   gaminami klijai blakstienų priauginimui, kurie visiškai negaruoja ir visiškai nedegina jei patenka į akies gleivinę. Taip pat tokie klijai yra naudojami, kai   norima blakstienas priauginti savarankiškai, kai   akys turi būti atviros ir kai norima priauginti apatines blakstienas.