Šiame straipsnyje dalinamės geriausia atliekų tvarkymo ir perdirbimo namuose praktika. Prašome jūsų perskaityti ir pasidalinti šia informacija, kad mūsų bendruomenė galėtų saugiai paruošti perdirbimą ir šiukšles, nes daugiau žmonių suserga.6trash

Mūsų tikslas yra sušvelninti bet kokią riziką visuomenės sveikatai ir saugai, pasitelkiant mūsų Šiaurės Kolorado bendruomenės geriausios atliekų tvarkymo praktikos šaltinį. Šiukšliadėžės ir perdirbimo įmonės, pvz., GSI, laikomos „ypatingos svarbos infrastruktūros darbuotojų jėga“. GSI metu mes nuolatos įgaliname apsaugos priemones, kad mūsų darbuotojai ir bendruomenė būtų saugūs per COVID-19 pandemiją. Matydami, kad per ateinančius kelis mėnesius padaugėja žmonių, kuriems diagnozuota COVID-19, norime paskatinti jus įgyvendinti kitas apsaugos priemones, kurias rekomenduoja pramonės lyderiai.

Prašome sandariai pritvirtinti visas šiukšles plastikiniuose maišeliuose. Dėl pavojaus perduoti COVID-19, mes negalime paprašyti vairuotojų surinkti bet kokias birias atliekas nuo žemės, šalia šiukšliadėžių, vežimėlių ar šiukšliadėžių. Mums reikia pagalbos užtikrinant, kad visos gyvenamosios ir komercinės šiukšlės būtų maišeliuose ir tvirtai surištos. Kiek įmanoma, įsitikinkite, kad visos atliekos yra jūsų konteineryje. Jei jums reikia šiukšlių maišų, GSI parduoda arbatos maišelius papildomoms šiukšliadėžėms ir gali pristatyti juos prie jūsų durų.

Perdirbdami įsitikinkite, kad visos perdirbamos medžiagos yra nuplautos ir švarios, siekiant sustabdyti ligos plitimą. Jei švarus, toliau laisvai dėkite perdirbamas medžiagas į perdirbimo vežimėlį ar šiukšliadėžę. Jei šiukšlių dėžėje nėra pakankamai vietos, kreipkitės į mūsų biurą, kad galėtumėte tinkamai pritaikyti savo paslaugų dydį. GSI gali padėti valdyti jūsų išlaidas, suteikdama jums papildomų vežimėlių ar didesnių konteinerių. Jei norite, kad kas nors iš mūsų pardavimų komandos padėtų jums tinkamo dydžio paslaugą, prašome siųsti el. laišką.

Šiukšlių tvarkymas, jei kas nors iš jūsų namų ūkio turi virusą:

Pakeiskite maišus iš bet kokio sergančio asmens šiukšlių ir įsitikinkite, kad krepšys yra tvirtai užrištas.

CDC rekomenduoja, kad namų ūkiai ligoniams skirtų išklotą šiukšliadėžę. Išimdami šiukšlių maišus, tvarkydami ir šalindami šiukšles, naudokite pirštines.

Prašome nusiplauti rankas ar mūvėti pirštines, kai šalinate viruso atliekas.

Kasdien saugiai įdėdami į plastikinį maišelį, pakeiskite visas šiukšliadėžes su audiniais, „Kleenex“, kaukėmis ir pirštinėmis. Užriškite maišą, kai trys ketvirtadaliai pilni, tada – dvigubas maišelis, ir užriškite.

Dėkite maišelius saugioje vietoje, jei naminiai gyvūnai ar žmonės netrukdys atliekoms, kad liga neplistų kitiems.

Neišmeskite šiukšlių maišų rinkti 72 valandoms, nes numatoma, kiek virusas gyvena ant paviršių.

Jei jaučiatės blogai, nemeskite atliekų į komunalinių atliekų vietas, kol nebus gauti neigiami tyrimų rezultatai arba atliekos bus laikomos mažiausiai 72 valandas.

Išmeskite bet kokį perdirbamą daiktą, kurį naudojo virusą turintis asmuo. Visada nusiplaukite rankas po to, kai tvarkote ar išmeskite šiukšles.

Atliekų tvarkymo vadovas

Šiuo metu CDC ir OSHA neišleidžia atliekų ir neperdirba specialių atliekų ir medžiagų, susijusių su COVID 19 pandemija, tvarkymo gairių. Jei tai pasikeis, NWRA perspės narius. OSHA taip pat nurodo, kad darbuotojai naudoja tinkamą inžinerinę ir administracinę kontrolę, saugią darbo praktiką ir asmenines apsaugos priemones (AAP), kad išvengtų poveikio darbuotojams.

Įsipareigojimas mūsų bendruomenei

Šiukšlės yra labai svarbi dalis siekiant apsaugoti mūsų bendruomenę nuo ligų ir palaikyti visuomenės sveikatą. Mūsų vairuotojai yra apmokyti ir atestuoti užtikrinti aukštą saugos ir aptarnavimo lygį nešvariame darbe, kurį jie atlieka kasdien. Mes nuolat stebime savo darbuotojų sveikatą ir saugą, siekdami užtikrinti, kad jie turėtų pakankamai išteklių saugiai ir efektyviai atlikti savo darbą, kad galėtų ir toliau remti jūsų sveikatą ir saugą. Dėkojame, kad leidote mums suteikti 60 metų tarnybos – pasitikėjimą, į kurį žiūrime labai rimtai.

Šiukšlių tvarkymo paslaugos https://siuksliu-tvarkymas.lt .