Grožio sąvoką kiekvienas iš mūsų suvokia skirtingai. Moterims svarbiausia yra rūpintis veidu, todėl jos nuolatos ieško, kaip galėtų kuo greičiau ir gražiau pasidaryti tam tikras procedūras. Dabar ypač išpopuliarėjo 6d antakiai. Tai tikra naujovė Lietuvoje, tačiau jau nemažai moterų mielai išbandė šį atradimą. 6d antakiai labiausiai patiko toms moterims, kurios neturi daug laiko, kad galėtų dažnai vaikščioti į antakiaikirpyklą ir atlikti visokias, su grožiu susijusias, procedūras. 6d antakiai – tai ilgalaikė procedūra, kurios principas yra labai panašus į tatuiruočių. Yra sukuriama antakių forma Jums ir su specialia metodika procedūra yra atliekama taip, kad bent kokius 3-6 mėnesiu galime džiaugtis gražiais antakiais ir tiesiog pamiršti apie jų priežiūrą. Tai šiame, 21 amžiuje, suteikia didelį patogumą visoms verslioms ir užimtos moterims.

Tačiau, jeigu norite džiaugtis gražiais savo antakiais, Jums vis tiek reikia išmanyti ir apie atitinkamą jų priežiūrą. Juk galite ne tik eiti į grožio salonus, tačiau ir darytis specialias depiliacijas vašku, arba pats paprasčiausias variantas – pešiotis juos pačioms savo namuose. Bet kuriuos atveju, antakių formą Jums vis tiek reikės pasidaryti patį pirmą kartą grožio salone, ar bet kurioje kirpykloje, jei tik joje yra atliekamos tokios procedūros. Vieną kartą pasidarius gerą ir tinkamą Jūsų veidui jų formą – galėsite toliau ir pačios prižiūrėti savo antakius tiesiog namuose, be jokio labai didelio vargo. Tačiau ne kiekviena moteris net ir tada žino, kaip reikia tinkamai pešioti savo antakius, kad būtų palaikoma graži jų forma. Blogiausia yra tai, jog ne visose kirpyklose dirba tokios jau profesionalios darbuotojos, kad galėtų sukurti pačios Jums tinkamiausią antakių formą. Taigi, prieš einant į bet kokius grožio salonus, pirmiausia reikia skirti šiek tiek laiko, savo veido sandaros ir formos nagrinėjimui. Pasižiūrėkite pačios internete, kiek yra daug puikių patarimų, apie tai kokie antakiai ir jų formos tinka prie vienokio, ar kitokios veido. Juk tai, kas tinka ovalaus veido savininkėms, toli gražu gali netikti toms, kurių veidas turi šiek tiek kvadratinę formą. Taigi, svarbiausia yra išsiaiškinti, kokios formos yra Jūsų veidas ir kokios antakių formos joms tinka. O tik tada, galite eiti į grožio salonus ir tiesiog ten parodyti savo nuotraukų pavyzdukus. Taip Jūs parodysite visažistei, ko norite, o ji jau Jums arba pritars, arba suteiks dar daugiau patarimų. Tai jau priklauso nuo jos kompetencijos ir profesionalumo lygio.

Pirmiausia Jums reikia surasti vietą, nuo kurios prasidės Jūsų antakiai. Tai vienas svarbiausių dalykų, kai ruošiame antakių formą. Jeigu antakių linija prasidės per toli – gali visiškai ir, kaip bebūtų gaila, į blogąją pusę pasikeisti visa Jūsų veido forma. Geriausiai yra tą liniją atrasti – pridėjus kokį nors pieštuką palei savo nosį. Antakių pradžia turi būti derinama su Jūsų nosimi. Taigi, pirmiausia stenkitės žiūrėti tiesiai į veidrodį, tam, kad nepaliktumėte jokių netikslumų. Taip pat turite suskaičiuoti, tie kuria vieta turėtų užsibaigti Jūsų antakiai. Galas turėtų būti tame pačiame ilgyje, kaip ir Jūsų akies išorinis kraštelis. Kitas svarbus žingsnis yra nuspręsti, ar norite siaurų, ar tankesnių antakių. Verta žinoti tai, kad ne visada yra gerai vaikytis visokiausių madų, kadangi kai kurioms moterims labai siauri antakiai tiesiog netinka, lygia taip pat, kaip ir pernelyg vešlūs. Sunkiausia ir yra surasti tą viduriuką.