vairavimo kursaiIšmokti vairuoti šiais laikais yra labai svarbu. Daugelis mokinių jau nuo 18 metų Lietuvoje pradeda mokintis vairuoti. Be automobilio šiais laikais yra sunku. Tačiau, pirmiausia, tam, kad įgyti vairavimo teises, reikia išsirinkti gerą vairavimo mokyklą.

Visų pirma, paieškokite internete vairavimo mokyklų. Paieškoje įveskite raktinius žodžius: vairavimo kursai Kaune, jeigu gyvenate Kauno mieste ar rajone. Vairavimo mokykla turėtų būti profesionali ir siūlyti gerą dėstymo kokybę. Vairavimo mokykla turėtų Jus supažindinti su detaliu mokymo planu ir paaiškinti viską, kas Jums yra nesuprantama. Vairavimo mokymas turėtų būti parenkamas individualiai, įvertinus pirminius vairavimo įgūdžius. Pavyzdžiui, jei yra pamatoma, kad mokinys jau moka gana puikiai važiuoti automobiliu, jam gali būti pasiūlyta šiek tiek mažiau važiavimo pamokų. Tarkim, jei į kainą įeina 15 važiavimų, bet mokinys jau yra atėjęs su gerais vairavimo įgūdžiais – jis gali sutaupyti pinigų ir užsisakyti tik 10 ar 12 važiavimų. Taip pat visada turi būti suteikta galimybė, kad ir už papildomą mokestį, gauti daugiau, nei priklauso važiavimų, kadangi ne visiems mokiniams sekasi greitai ir lengvai išmokti vairuoti.

Verta pasidomėti ir tuo, ar vairavimo kursai Kaune suteikia tinkamas teorijos pamokas. Teorijos dėstytojai turėtų būti kvalifikuoti ir mokėti papasakoti informaciją tiek vaizdiniu būdu, tiek žodžiu taip, kad kiekvienas mokinys suprastų. Teorija yra visa ko pagrindas. Tinkamai jos neišmokus, gali būti sunkiau išmokti vairuoti.

Negalvokite, kad pigiausius kursus siūlančios vairavimo mokyklos yra geriausios. Vėliau gali pasirodyti, kad pigi kaina išauga, pavyzdžiui, reikia papildomai susimokėti už važiavimus. Galbūt bendroji pigi kaina siūlo mažiau važiavimo pamokų ir teorijai skiria mažiau valandų? Yra verta pasidomėti keliomis vairavimo mokyklomis ir tik palyginus nuspręsti, kuri yra tinkamiausia. Prieš mokėdami už vairavimo kursus, įsitikinkite, ką gaunate už tą piniginę sumą.

Kartais pasitaiko atvejų, kad vieni mokiniai nesutaria su instruktoriumi, o kiti – sutaria. Būtent todėl niekada nebijokite paprašyti, kad Jums būtų paskirtas kitas vairavimo instruktorius. Atminkite, kad gerai vairuoti galite išmokti tik tuo atveju, jei sutampa Jūsų ir vairavimo instruktoriaus bendravimas.