Veterinarijos klinika VilniujeVeterinarijos gydytojas yra Jūsų augintinio antras geriausias draugas. Be jo paslaugų negali išsiversti nei vienas gyvūnų šeimininkas, nes augintinius reikia skiepyti, sterilizuoti, vesti į profilaktines ir kitas apžiūras, apsilankyti nutikus nelaimėms ir užklupus netikėtoms ligoms.

Veterinarijos klinika Vilniuje ir kituose miestuose yra tikrai ne viena, tad Jums išsirinkti gali būti gana keblu. Nuo klinikos priklauso ir darbuotojų kompetencija bei profesionalumas. Kai ieškote veterinaro, Jums reikia ne tik medicinos paslaugas teikiančio žmogaus, bet ir tokio, kuris derintųsi prie Jūsų ir augintinio poreikių ir kuris išmanytų ne vien tik apie mediciną, bet ir apie auklėjimą, bei būtų mandagus ir paslaugus žmogus.

Veterinarijos klinika Vilniuje gali pasiūlyti Jums veterinarus, kurie dirba kartu su įvairiais kitais specialistais ir pagalbinių darbuotojų komanda. Todėl svarbiausia yra įvertinti visos komandos kompetenciją ir rūpestingumą. Taip pat dar du labai svarbūs dalykai, į kuriuos tikrai atsižvelgia kiekvienas augintinio šeimininkas – tai veterinarijos klinikos įkainiai ir jos atstumas nuo namų. Tačiau, jei tolimesnė nuo namų klinika teikia pigesnes ir geresnes paslaugas, yra tikrai verta važiuoti ir toliau nuo namų.

Geriausias būdas rasti tinkamus veterinarus yra paklausti kitų žmonių, kurie turi augintinius. Puikią rekomendaciją galite gauti ne tik iš kaimyno ar draugo, bet ir iš gyvūnų prieglaudos darbuotojo ar veislyno savininko. Taip pat pažiūrėkite ir internete, kokios veterinarijos klinikos yra Jūsų mieste ir ar yra gerų/blogų atsiliepimų apie jas. Internetiniuose puslapiuose dažnai yra pateikiama nemažai informacijos apie veterinarijos klinikas. Atkreipkite dėmesį į tai:

  • Ar klinika yra švari, moderni ir gero estetinio vaizdo;
  • Ar reikia išankstinės registracijos;
  • Kiek darbuotojų sudaro personalą;
  • Ar yra chirurgų ir kitų profesionalių darbuotojų;
  • Ar gyvūnų narvai (kačių ir šunų) yra atskirti;
  • Ar darbuotojai mandagiai bendrauja, yra paslaugūs ir atrodo rūpestingi;
  • Ar klinikoje netrūksta specialios įrangos (rentgeno, ultragarso, kraujo ėmimo ir tyrimo įrangos…);
  • Kokios paslaugos yra atliekamos;
  • Ar yra taikomos nuolaidos senjorams ir kitos akcijos.