Kaip išlaikyti tvarką drabužinėje?

 

Mėgstama sakyti, kad moterys turi kur kas daugiau drabužių nei joms reikia. Tuo pačiu galima pridėti, kad didžioji dalis visą laiką guli spintoje, taigi nesiskaito. Tiesa, nuo per didelio kiekio rūbų dažniausiai tenka gyventi labai didelėje netvarkoje, tad nieko keisto, kad moterys ieško būdų, kaip susitvarkyti paprasčiau. Pigūs baldai prieinami visiems, tad tinkamai pasirinktis spintos bei drabužinės padės džiaugtis tvarka drabužių oazėje. O kad paimtas drabužis visada sugrįžtų atgal į jam paskirtą vietą – reikia įsivesti tam tikras taisykles,

  • Spalvos. Drabužius galima laikyti ir grupuoti pagal spalvas. Tokiu atveju tiksliai žinodama, kokio rūbo jums reikia – bent jau žinosite, kurioje lentynoje jis Jūsų laukia. Taigi, tai viena iš galimybių, kurie padės išlaikyti tvarką kuo ilgesnį laiko tarpą.
  • Tipas. Spintos ir drabužinės dažniausiai turi labai daug spintelių bei lentynų, tad viską galima klasifikuoti pagal  drabužius. Vienoje vietoje yra marškinėliai, o kitoje – kelnės. Paprasta, patogu ir lengvai surandama, kuomet labai skubate.
  • Sezonas. Labiausiai pasiekiamose vietose siūloma laikyti tuos drabužius, kurie reikalingi tuo metu esamam sezonui, pavyzdžiui, nėra tikslo iš priekio laikyti žieminius rūbus, kurie net nebus panaudojami.
  • Nebedėvimi? Atrodo ranka nekyla išmesti drabužį, tačiau nėra tikslo jo laikyti tokiu atveju, jeigu pastarasis paprasčiausiai nebereikalingas. Drąsiai išimkite arba atiduokite tuos drabužius, kurie Jums nebėra reikalingi.
  • Pakabos. Jeigu turima spinta yra didelė, tokiu atveju joje galima kabinti drabužius. Pakabinami jie ilgiau išlaikys tvarką nei kad sumest į krūvą, juolab, ištraukus drabužį iš spintos nereikės skubiai jo lyginti. Dažniausiai jie atrodo puikiai. Taigi, taip kur kas labiau palengvinsite savo gyvenimą.

Spintos ir drabužinės išlaikys tvarką tuomet, jeigu jūs turėsite tam tikrą sistemą. Svarbiausia susirasti jums labiausiai prieinamą variantą atsižvelgiant į konkrečiai Jūsų gyvenimo būdą. Tiesa, labai svarbu pasirinkti ir kokybišką baldą. Tik geras jo išdėstymas užtikrins sėkmingą drabužių laikymą.