lazerinės kasetėsKompiuteris yra neatskiriama šiuolaikinio gyvenimo dalis. Dabartiniais laikais veikiau gali būti namų, neturinčių televizoriaus, bet namų be kompiuterio – ne. Nuotoliniu būtų bendrauti ir dirbti reikia kas dieną, nes didelė dalis informacijos yra internete, o gyvai susitikti ne visada yra laiko, be to, gali trukdyti didelis atstumas. Geriausias draugas kompiuteriui ir mūsų pavargusioms akims – spausdintuvas. Kur link tai veda? Spausdintuvas, nesvarbu jis būtų lazerinis ar rašalinis, reikia pildyti. Lazerines kasetes galima gauti daugumoje kompiuterine technika prekiaujančių vietų. „Pamaitinus“ spausdintuvą nauja arba papildyta kasete galėsite toliau tęsti darbus.

Dažų pasibaigimas vargina tuos, kas spausdina dideliais kiekiais ir daug. Tokie žmonės be spausdintuvo sunkiai išsiverčia, nes nuolatos mokėti už spausdinimą parduotuvėje tiesiog neapsimoka. Studentai, per naktis ruošdamiesi sesijoms, visokio tipo kolokviumams ir kitiems atsiskaitymams visada mieliau skaitys atspausdintus konspektus, nes ekranai vargina, o popieriuje galima pasižymėti svarbesnes vietas bei pasikartoti universitete prieš pat atsiskaitymą.

Ne visiems vartotojams spausdinimo paslaugų reikia dažnai, todėl jie eina į parduotuves ir kitas patalpas atsispausdinti bilieto į teatrą ar kelionę, o galbūt kokio nors nuolaidų kupono sporto klubui. Būtų galima drąsiai teigti, kad lazerines kasetes dažniau pildo ne fiziniai asmenys, bet spausdinimo paslaugas teikiantys taškai. Vienas asmuo nespausdins tiek, kiek šimtas, tai ir kasečių pildymas vyksta skirtingais laiko tarpais, priklausomai nuo vartojimo poreikio.

Jei lygintume rašalinius ir lazerinius spausdintuvus, tai didesnį balą skirtume lazeriniams. Tai aktualu tiems, kas spausdina rečiau. Rašalinės kasetės turinys ilgiau nenaudojamas gali uždžiūti, tada kasetę tenką išmesti dažų neišnaudojus ir pirkti naują kasetę. Kaip žinote, kasetės pirkimas atsieina brangiau nei jos papildymas, todėl retai spausdinantiems vartotojams parankiau lazerines kasetes naudojantys spausdintuvai. Vis dėlto, jei kyla poreikis spausdinti aukštos kokybės spalvotus paveiksliukus, rekomenduojami rašaliniai spausdintuvai. Darome išvadą, kad spausdintuvą reikia rinktis ne tik pagal jo spausdinimo greitį, galimybę spausdinti ant skirtingų storių ir paviršiaus popieriaus, bet ir pagal tai, kaip dažnai jis bus reikalingas. Biuruose ir viešosiose įstaigose spausdinama tikrai daugiau nei spausdinama nuosavuose namuose.