sandėliavimo stelažaiSandėliavimo stelažai – tau daugiapakopės struktūrinės lentynos, skirtos įvairiems daiktams laikyti. Tinkamos montavimo sistemos suteikia galimybę laikyti įvairius daiktus ir produktus vienoje vietoje, patogiai ir ergonomiškai. Sandėliavimo stelažai puikiai tarnauja kiekviename prekybos centre ir ne tik. Tai suteikia supaprastintą inventorizaciją ir sutaupytą erdvę. Paletiniai stelažai, kitaip dar vadinami, sandėliavimo stelažais yra naudojami ir sunkiojoje pramonėje, laivybos ir gamybos srityje. Šie stelažai gali būti gaminami įvairaus stiliaus, spalvų ir iš skirtingų medžiagų.

Iš tiesų, sandėliavimo stelažai yra naudojami daug kur: visuose sandėliuose ir rūsiuose. Kokybiškos pagaminimo medžiagos (cinkuotas plienas) ir taip pat padengimo medžiagos užtikrina, kad gaminiai puikiai laikysis net ir būdami drėgnose patalpose.

Nuo stelažų pagaminimo būdo ir stiliaus priklauso tai, kiek prekių bus galima sandėliuoti ir ar pavyks tai atlikti organizuotai. Kiekvienas objektas reikalauja skirtingų poreikių. Pavyzdžiui, sandėliuose yra svarbiausia taupyti erdvę, todėl stelažai turi būti labai funkcionalūs (aukšti, su daug pakopų). Jie idealiai išnaudoja patalpos aukštį ir plotį. Prekybos centruose – turi būti dar ir patrauklūs akims, kadangi tai gali pritraukti daugiau pirkėjų. Čia aukštis neturi būti svarbus, nes žmonėms reikia pasiekti prekes, o sandėliuose tam yra skirti specialūs keltuvai. Nuo lentynų ir rėmų storio priklauso tai, kiek svorio bus galima pakrauti ant stelažų. Šią prekę galima rinktis ir buitiniais tikslais. Galima užsisakyti nedidelius, talpius ir funkcionalius stelažus, kuriuos galėsite panaudoti savo namuose ar sode.

Visada yra galimybė užsisakyti stelažus pagal individualius Jūsų užsakymus. Meistrai gali atvykti į vietą, padėti išsimatuoti patalpas, pateikti pavyzdžių, konsultuoti ir padėti išsirinkti tinkamiausią produktą.

Verta paminėti ir tai, kad galima įsigyti dar labiau erdvę taupančius stelažus. Jie yra sujungti tarpusavyje, tarp jų nėra praėjimo, todėl juose galima pakrauti dar daugiau prekių. Taip pat galima nusipirkti ir slankiojančius stelažus. Jie puikiai tinka greit gendantiems produktams sandėliuoti. Jie yra kontroliuojami pagal sunkio jėgą ir greitį. Stelažo lentynos gali laikytis ant ratukų, kurie gali būti bet kada perkelti į kitą vietą.