tvenkiniu kasimasTvenkinys jūsų sklype tai yra ne užgaida, o būtinybė. Todėl jei netoli jūsų gyvenamosios vietos nėra tvenkinio tvenkinių kasimas suteikia galimybę pagerinti mikroklimatą jūsų sodo teritorijoje. Išaugs drėgmės kiekis ir sumažės temperatūros svyravimai. Tvenkinys taps patrauklia vieta įvairiems paukščiams ir vabzdžiams. Be to, ir sodo gyvenimas bus vienu žingsniu arčiau natūralios gamtos.

Pasirinkimas kur bus kasamas tvenkinys priklausys nuo to kokio dydžio yra jūsų   sklypas, koks yra jo reljefas. Bendra taisyklė pasirenkant vietą kur bus kasamas tvenkinys tai, kad jis būtų kasamas ten kur yra tvirtas gruntas, ji neturi būti labai saulėta ir be aukštų, daug lapų turinčių medžių, kadangi didelė šaknų sistema kenkia tvenkinio senelėms. Todėl įmonė UAB ,,Kymelra“ pagrindinė veiklos sritis yra tvenkinių kasimas. Mes jums galime iškasti įvairaus dydžio ir formos tvenkinį, viską padarysime pagal jūsų pageidavimus, padėsime parinkti tinkamiausią vietą kur bus kasamas tvenkinys, kad jis jums tarnauti ilgaamžiškai, o jums nereikėtu įdėti daug pastangų jį tvarkant. Visus darbus atliekame taip, kad jums būtu patogiau ir lengviau gyventi. Didelius tvenkinius mes kasame pagal specialius projektus. Tvenkinio dydis pageidautina turi būti ne mažiau kai 2 kvadratiniai metrai, tačiau visa tai yra derinama bendradarbiaujant su klientais, juk mums yra svarbiausia jūsų norai. Tvenkinys visada jums tarnaus kaip poilsio vieta, čia galėsite auginti žuvis ir džiaugtis vandens teikiama ramybe. Iškastas tvenkinystei yra gyvas gamtinis organizmas, kur bus vandens augalai, žuvys ir vabzdžiai.

Pirma, reikia įsidėmėti, kad tvenkinio kasimas tai tikrai nėra lengvas darbas, toks kaip iškasei duobę, užpylei vandens ir jau gali džiaugtis, viskas paruošta. Antra, tvenkinys yra hidrotechninė konstrukcija, kurios kasimu turi užsiimti profesionalai, kurie išmano savo darbą ir turi pakankamai patirties, todėl galės kokybiškai iškasti tvenkinį net tada, jei darbai staiga pradėtu klostytis ne taip kaip tikėtasi. Jūs norite gražaus tvenkinio kur galėsite leisti laisvalaikį su šeima? UAB ,,Kymelra“ padės jūsų svajonę paversti realybe, tai mums yra paprasčiau, nei paprasta.