gps navigacijosKartais tenka važiuoti tokiu maršrutu, kuriuo dar nesate važiavę ir tai tampa tam tikru išbandymu, nes reikia nepasiklysti. Vyrai stereotipiškai nemėgsta pripažinti, kad neranda kelio ir vairuodami. Savo gps sistema jie neretai leidžia būti kelionės kompanionui, kuris bando susigaudyti žemėlapyje. Jei šiam nepavyksta, vairuotojas paverčia jį atpirkimo ožiu. Kaltųjų ieškojimas kelia konfliktus, todėl daug geriau iš tikrųjų naudotis gps navigacijos prietaisais.

Gps sistema moderniuose automobiliuose būna iš karto įmontuota, tačiau tokių Lietuvoje ne daug. Tiems, kuriems darbo reikalais tenka važinėti po visą miestą ar net į kitus miestus, gps navigatorių reikia įsigyti patiems, nebent jį suteikia darbovietė. Dažniausios profesijos, kur reikalinga gps sistema – taksi vairuotojo, kurjerio ir vadybininko darbas, bent jau tol, kol įsimenami keliai.

Klaidinga manyti, kad gps sistema naudojama vien vairuojant automobilį, nes savo būvimo vietą žinoti reikia ir judant pėsčiomis. Turima omenyje tuos, kurie užsiima profesionaliu ar mėgėjišku alpinizmu. Rankiniais gps prietaisais prekiaujančios įmonės garantuoja, kad gps prietaisai padeda sparčiai judėti savo kelionės tikslo link ir tai yra kur kas lengviau nei naudotis kompasu.

Jei alpinizmo sportas Jums yra nepriimtinas, per daug pavojingas, bet Jūs dievinate pasivažinėjimus dviračiu, gps sistema pravartu naudotis savo rezultatų sekimui. Prietaisas, prisijungęs prie amerikiečių arba rusų palydovo leis žinoti, kiek kilometrų ir per kokį laiko tarpą nuvažiavote. Be to, matysite ir savo kelionės dviračiu maršrutą žemėlapyje. Prisijungus prie programos galėsite stebėti ne vien savo, bet ir kitų sportininkų pasiekimus, tai jus motyvuos sportuoti aktyviai.

Gps navigacijos sistemos nesunkiai pritaikomos ir bėgikų poreikiams. Išmanus laikrodis patiks tiems, kurie nori žinoti savo širdies ritmą bėgimo metu ir po jo. Toks gps įtaisas leidžia sekti nubėgtą atstumą, savo buvimo vietą, todėl sporto pasiekimus galima nuosekliai gerinti palaipsniui didinant nubėgtą atstumą. Toks laikrodis atstoja privatų sporto trenerį, o jo galimybė prisijungti prie socialinio tinklo leis sukelti pavydą tiems, kurie neprisiverčia bėgioti. Sportuokite ir didžiuokitės savo pasiektais rezultatais, kuriuos fiksuojate gps sistema.