sodyba pokyliamsDaugelis žmonių savo metines visada nori atšvęsti kažkokiu ypatingu ir netikėtu būdu. Tai proga paminėti savo meilės dieną ir atnaujinti santykius. Idėjų, kur galima švęsti metines, pasisemti galite internete, arba patys sugalvoti kažką ypatingą. Šiame sąraše galite tikrai rasti įdomių idėjų:

  • Sodyba pokyliams – įdomi idėja, jei norite, kad Jūsų šventėje dalyvautų ir artimieji ir draugai. Tai puiki proga pabūti gamtoje, bei pasimėgauti pačių artimiausių žmonių draugija. Sodyba pokyliams tinka įvairioms šventėms, ne tik vestuvių metinėms, bet ir, pavyzdžiui, jubiliejams paminėti. Sodybą galite išsinuomoti ir be kitų asmenų ir joje praleisti savaitgalį dviese.
  • Pasiskraidymas oro balionu. Tai romantiškas būdas praleisti laiką, bei visiškai iš kitos perspektyvos pamatyti visas apylinkes. Iš aukštai žiūrėdami į savo miestą, patirsite neišdildomų įspūdžių. Kad būtų romantiškiau, galite užsisakyti skrydį per saulėtekį arba per saulėlydį.
  • Būtų tiesiog nuostabu, jei iš naujo pasipirštumėte – padovanotumėte naują žiedą savo žmonai. Taip atnaujinsite įžadus ir prisiminsite senus laikus.
  • Kelionė kruiziniu laivu. Čia galėsite ir pailsėti ir papramogauti. Šiuose laivuose netrūksta įvairios veiklos, tad, leisdami laiką su savo antrąją pusę, jausitės laimingi.
  • Romantinė vakarienė ant jūros kranto. Daugelis žmonių per savo metines organizuojasi romantiškas vakarienes, bet dažniausiai jos įvyksta jų mėgstamuose restoranuose, kas yra visiškai neįdomu. Jei norite kažko ypatingo – rinkitės vakarienę paplūdimyje. Tuo pačiu galite pasamdyti ir muzikantus, kurie vakarienės metu grotų Jums romantiška muziką. Žinoma, tik reikia įsitikinti, kad metinių metu bus pranašaujami geri orai.
  • Kartais mes visi mėgstame praleisti kartu laiką, tačiau nieko ypatingo neveikti – tiesiog pailsėti. Tokiam atvejui galite praleisti vakarą geriausioje miesto vyninėje ar nuvykti į degustacijas. Po to galite išsinuomoti viešbutį – taip pakeisite aplinką, nes nakvosite ne namuose.
  • Jei mėgstate aktyvias pramogas – galite vykti į įdomias turistines keliones, pavyzdžiui, po džiungles. Arba paplaukiokite vandens motociklais, nuvykite į nuotykių parką. Ramesniems asmenims puikus pasirinkimas būtų – spa paslaugos, sanatorijos Druskininkuose arba vandens parkas.