gsm signalizacijaGSM signalizacija naudojama apsaugoti įvairias patalpas bei valdyti elektroninius prietaisus ar visa tai kontroliuoti per gsm tinklą. Savo namuose tokius įrenginius turintys žmonės, įmonių vadovai (ar atsakingi už tai asmenys), norintys patikimai apsaugoti ofiso patalpas bei jose esantį turtą, neturės rūpesčių šiuo klausimu ir galės ramiai dirbti darbus, užsiimti mėgiama veikla ar ilsėtis. Ar gali būti kas svarbiau nei ramybė?.. Šiais laikais tai – didelė, neįkainojama vertybė, o štai ko galima netekti dėl nesąžiningų žmonių, gali būti įvertinama šimtatūkstantinėmis sumomis. Taigi gsm signalizacija gali padėti jums įgyti šiek tiek ramybės. Bet kas tai per stebuklas, galintis palengvinti kasdienišką sumaištį ir tapti net didelio turto sargu?

Pagrindinis ir didžiausias gsm signalizacijos privalumas – žmonės, susiję su šia apsauga (namuose, įmonėje ar kitur ją įrengę), būdami bet kur vietoje: kitoje šalyje ar ne tame pačiame mieste, žinos, kas vyksta saugomame objekte. Juk suprantama, kad neįmanoma nuolat pačiam saugoti turtą, nė akimirkai nuo jo nesitraukiant (žinomi atvejai, kad net ir tuomet vagys ramiausiai „pasidarbuoja“), tad tokia galimybė – iš karto sužinoti, kai net kažkas ima judinti durų rankeną ar dėl kažkokių priežasčių suveikia daviklis, yra labai naudinga. Apie apsaugos trikdymą šeimininkui (arba kitiems žmonėms, kurių kontaktai pateikti diegiant signalizaciją) pranešama skambinant ar atsiunčiant sms žinutę į mobilųjį telefoną bei informuojant apsaugos tarnybą. Yra galimybė gsm signalizaciją naudoti per GPRS tinklą (galimas prisijungimas prie interneto). Tokią signalizaciją specialistai labai nesudėtingai įdiegia, o teigiamos jos savybės greitai įvertinamos naudotojų.  Taip pat SMS žinute informuojama apie saugomų zonų ir akumuliatoriaus būklę, suveikimų dažnį, sistemos maitinimo įtampą, GSM ryšio kokybę. gsm signalizacija veikia itin plačiu darbinės temperatūros diapazonu: -35°C…+65°C. Neįtikėtina: kartu su gsm signalizacija gali veikti pasiklausymo ir filmavimo įrenginys, o tai suteikia dar daugiau informacijos apie patalpose apsilankiusius pašalinius asmenis.

Automobilinę gsm signalizaciją galima valdyti gamykliniu automobilio pulteliu ar mobiliuoju telefonu (naudojant išmaniąsias programas ar Android operacines sistemas). Tokios signalizacijos pavojaus pranešimas ar garsinis meniu pateikiamas lietuvių, rusų ar anglų kalbomis. Į gsm signalizaciją integruotas smūgio ir posvyrio jutiklis, gsm modemas, gps imtuvas. Įmanoma naudoti daugiau nei keli šimtai skirtingų automobilių modelių duomenų bazėje.